Kochana!
Gdziekolwiek jesteś i czytasz nasz post, z tego miejsca gorąco zapraszamy Cię na nasz wyjątkowy wyjazd tylko dla kobiet.🤍 Mamy jeszcze kilka ostatnich miejsc, które być może czekają właśnie na Ciebie .

Przygotowalismy dla Ciebie weekendowy CAMP o jakim marzyłaś w miejscu o jakim nawet nie śniłaś.✨ Zapraszamy Cię do przestrzeni inspiracji, motywacji i spełniania marzeń. Hasłem naszego wyjazdu jest: ✨MAKE IT HAPPEN✨i ta myśl będzie nam przyświecać podczas trzech, wspólnie spędzonych dni. Nasz wyjazd pozwoli Ci odkryć Twój największy życiowy potencjał. 💥Zaakceptujesz siebie, odważysz się marzyć i odkrywać świat na WŁASNYCH ZASADACH. 😎 To czas tylko dla Ciebie. Czas porzucenia wstydu, oczekiwań i zrzucenia całego życiowego balastu. I to w jakim miejscu!
Nasz CAMP odbędzie się w magicznym miejscu z dala od cywilizacji, a blisko natury w pięknym Dworze Kolesin w miejscu gdzie historia splata się z codziennością.🌿 To cudowne miejsce znajduje się w województwie lubuskim, niespełna 1h50min od Szczecina.

Podczas naszego wyjazdu poczujesz radość w sercu i odwagę by żyć w zgodzie ze sobą, a następnie będziesz mogła dzielić się tą radością i inspiracją z innymi.

Nigdy nie byłaś na takim wyjeździe? To już kolejna edycja na którą się wybierasz? Nie ważne która odpowiedz opisuje Ciebie. Nasz Camp jest dla każdej poszukującej i pragnącej więcej kobiety.🌿🤍

TO TWÓJ CZAS!🤍

Jakie strefy poruszysz podczas naszego wyjazdu?✨

🌿ROZWÓJ I MOTYWACJA
🌿EXPLORING DANCE
🌿BODY & MIND RELAX
🌿KRĄG KOBIET
🌿ACTING
🌿MINDSET / PRAKTYKA
🌿ECO SPA
AND MORE…:)

Więcej informacji:
💻floraforwomen.pl
📲512466031

Zapraszamy✨