Ciężko w to uwierzyć, ale I edycja Flora Camp stała się historią. Był to najbardziej wyczekiwany weekend tego roku i szczerze mówiąc przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Było po prostu AMAZING!

Brakuje słów żeby opisać to co przeżyłyśmy wspólnie podczas naszego wyjazdu do Kolesina. Kobieca energia, miłość, akceptacja siebie i innych. Szalone dusze pełne pragnień, pomysłów i kreatywności.

Wsłuchałyśmy się w siebie, poznałyśmy historie, które zostaną z nami na zawsze.

Tak naprawdę, magia rozpoczęła się od momentu zapisania się na Flora Camp. Od tej chwili dziewczyny żyły wyjazdem. Planowanie, pakowanie, rozmyślanie jak to będzie… Duma, że nareszcie znalazły czas dla siebie. Czas na swój osobisty rozwój. Przed wyjazdem otrzymały hasło do sekretnej strony, na której ukryty został plan naszego camp’u. Wszystko owiane tajemnicą, podsycało ekscytacje… I jednogłośnie… Tego się nie spodziewaliśmy nawet my, organizatorzy! To z jaką kobiecą energią przyszło nam spotkać się w Dworze Kolesin, nie śniło się nawet wybitnym filozofom.

Pracowało CIAŁO / UMYSŁ / DUSZA… Wszystko w harmonii i w odpowiednich proporcjach. I pomimo zmęczenia dziewczyny brały udział w niemal każdej atrakcji czy zajęciach. MINDFULLNESS na kajaku o 7:30 w niedzielę? Szalony pomysł?! Nie dla naszych Kobiet! Prosecco w jacuzzi w samym środku lasu pod kilkusetletnimi drzewami? Brzmi jak marzenie? MY JE SPEŁNIAMY!

Dziś chcemy Wam powiedzieć kochane campowiczki, że jesteśmy z Was meeega dumni! I wiemy jedno:

ŚWIAT NALEŻY DO WAS !

Absolutnie i niepodważalnie!

Kolejna edycja FLORA CAMP, czyli magicznych warsztatów dla kobiet

Już niebawem !

Śledź nas w social mediach i  DOŁĄCZ DO NAS! Więcej o wyjazdach dla kobiet na floraforwome.pl