Zajęcia taneczne dla par

Z zazdrością patrzycie jak Wasi znajomi wywijają na parkiecie? Zawsze drzemała w Was dusza tancerza? Marzycie o wspólnej tanecznej przygodzie, która być może zaprowadzi Was na parkiety turniejów tańca? A może po prostu szukacie wspólnej pasji, która pozwoli Wam spędzić miło wieczór? Cokolwiek przywiodło Was na naszą stronę, zaprowadzi Was na salę taneczną, gdzie odkryjecie w sobie miłość do tańca. Zapoznajcie się z naszą ofertą zajęć dla par i odkryjcie przyjemność ze wspólnego spędzania czasu na parkiecie. 

ALL ABOUT COUPLES

Wybierzcie zajęcia taneczne dla siebie

Nasze zajęcia to przede wszystkim dobra zabawa! Jest u nas miejsce dla tych z Was, którzy pragną poczuć lekkość tańców standardowych, takich jak walc, tango czy foxtrot. 

Zapraszamy również pasjonatów latynoamerykańskich rytmów, którzy z przyjemnością potańczą z nami między innymi salsę, bachatę aż po cha-chę i sambę. Sprawdź naszą ofertę i wybierz coś dla siebie.

To zajęcia przeznaczone dla wszystkich osób chcących spędzić miłe chwile ze swoją drugą połówką. Podczas podstawowego kursu składającego się z 12 spotkań nauczycie się zarówno podstawowych kroków tańców standardowych (w tym: walc angielski, tango), jak i latynoamerykańskich (w tym: samba, cha-cha, rock&roll). Podczas podstawowego kursu znajdziemy również czas na porwanie Was w świat kubańskich rytmów salsy i dominikańskiej bachaty. Zależy nam, abyście po tych 12 spotkaniach poczuli się pewnie na parkiecie i odkryli przyjemność ze wspólnego tańca.

Zajęcia odbywają się 1 razy w tygodniu po 60 minut we wtorki o godz. 19:30

Kochani!

Jeżeli latynoskie rytmy grają w Waszych sercach, a nogi rwą się do tańca, słysząc w radiu Despacito, ta grupa jest zdecydowanie dla Was!

Poznacie podstawy takich tańców jak: SALSA/BACHATA/CHA-CHA CUBANA/RUMBA.

Oj będzie się działo. Pewne jest jedno. Na kolejnych wakacjach nie będziecie się przyglądać parom bawiącym się na parkiecie w rytmach salsy czy bachaty. To wy będziecie królami tego parkietu! Nie zwlekajcie – zapisy ruszyły! Ze swoją muzyką czeka na Was Romeo Santos, Maluma, Buena Vista Social Club i inni… Tego nie można przegapić! See You Soon!

Zajęcia odbywają się 1 razy w tygodniu po 60 minut w poniedziałki o 18:30 

SYLWESTROWY KURS TAŃCA W ALL ABOUT DANCE STUDIO! 

ZOSTAŃ KRÓLEM PARKIETU! 

Kochani! Odliczanie do sylwestra 2019/2020 czas zacząć! Nie ważne gdzie spędzisz tę najważniejszą noc roku. Czy to będzie wielki bal, czy imprezka ze znajomymi w domowym zaciszu. Jedno jest pewne.

KONIEC Z PODPIERANIEM ŚCIAN!!!

Mamy dla Was coś specjalnego. 

Już 3 listopada ruszamy ze specjalnie przygotowanym INTENSYWNYM kursem tańca, który przygotuje Was na nadchodzący sylwester, a możemy Wam obiecać, że to będzie baaaardzo roztańczony sylwester! 

Kurs obejmuje 8 lekcji tańca, trwających 1h 15min. 

Nauczymy Was jak ”dogadać” się na parkiecie, czyli zdradzimy wam tajniki prowadzenia w parze. Od teraz taniec stanie się dla was czystą przyjemnością. 

Co czeka Was podczas tego intensywnego kursu?

>DISCO DANCE – żeby rozgrzać sylwestrowe towarzystwo!

>SALSA & BACHATA – co by wprowadzić trochę lata na salony!

>ROCK’N’ROLL – który rozweseli niejednego smutasa! 

>FOXTROT – nada Waszej imprezie klasy i stylu, rodem z nowojorskiego jazz club’u! 

DLA KOGO: Pary

POZIOM: Początkujący

TERMIN: 3 listopada – 22 grudnia

CENA KURSU: 150 zł za osobę (za 8 x 1,15h)

Dołącz do nas już dziś!