Zajęcia taneczne dla par

Z zazdrością patrzycie jak Wasi znajomi wywijają na parkiecie? Zawsze drzemała w Was dusza tancerza? Marzycie o wspólnej tanecznej przygodzie, która być może zaprowadzi Was na parkiety turniejów tańca? A może po prostu szukacie wspólnej pasji, która pozwoli Wam spędzić miło wieczór? Cokolwiek przywiodło Was na naszą stronę, zaprowadzi Was na salę taneczną, gdzie odkryjecie w sobie miłość do tańca. Zapoznajcie się z naszą ofertą zajęć dla par i odkryjcie przyjemność ze wspólnego spędzania czasu na parkiecie. 

ALL ABOUT COUPLES

Wybierzcie zajęcia taneczne dla siebie

Nasze zajęcia to przede wszystkim dobra zabawa! Jest u nas miejsce dla tych z Was, którzy pragną poczuć lekkość tańców standardowych, takich jak walc, tango czy foxtrot. 

Zapraszamy również pasjonatów latynoamerykańskich rytmów, którzy z przyjemnością potańczą z nami między innymi salsę, bachatę aż po cha-chę i sambę. Sprawdź naszą ofertę i wybierz coś dla siebie.

IT’S PARTY TIME!

Wynudzeni siedzeniem w domu? Szukacie wspólnej pasji i możliwości spędzania czasu? A może szykujecie się na jakąś wspólną imprezkę? 

 Jaki by nie był powód, jedno jest pewne…Zajęcia w ALL About to jest coś dla WAS!

Nasze zajęcia LOVEweDwoje to MUST HAVE przede wszystkim dla tych z Was, którzy chcą się po prostu dobrze poczuć na parkiecie! Odkryjecie przyjemność ze wspólnego tańca i spędzicie miłe chwile na naszej klimatycznej sali.

Czego nauczymy Was podczas 12 spotkań?

BACHATA / SALSA / CHA CHA /WALC/ ROCK’N’ROLL

 To co? Telefony w dłonie i zapisujemy się!

Czekamy na Was i już odliczamy do pierwszych zajęć…:)

Cena za cały kurs wynosi 230 zł/os. (12 zajęć po 1,15h)

Ruszamy już 13 września!

PYTANIA? Zadzwoń: 600 616 310

Zawitasz do nas raz i będziesz chciał tu jeszcze wrócić 😀

UŻYTKOWY – LEVEL 2 to grupa dla par, które zaliczyły u nas co najmniej kurs początkujący. 

Plan działania jest prosty i ambitny! Każdego miesiąca na warsztat bierzemy inny taniec, a na zajęciach chcemy Wam pokazać coś więcej niż tylko kroki. Jak prowadzić partnerkę, jaka jest technika poszczególnych tańców i o co chodzi z tym metrum i taktem. Jednym słowem pełna profeska:D 

Oczywiście czeka Was duuużo dobrej zabawy, ale o tym już nie musimy wspominać, bo przecież już nas dobrze znacie!

Dołącz do nas już dziś!

Zadzwoń i porozmawiaj z nami!