Zajęcia taneczne dla par

Z zazdrością patrzycie jak Wasi znajomi wywijają na parkiecie? Zawsze drzemała w Was dusza tancerza? Marzycie o wspólnej tanecznej przygodzie, która być może zaprowadzi Was na parkiety turniejów tańca? A może po prostu szukacie wspólnej pasji, która pozwoli Wam spędzić miło wieczór? Cokolwiek przywiodło Was na naszą stronę, zaprowadzi Was na salę taneczną, gdzie odkryjecie w sobie miłość do tańca. Zapoznajcie się z naszą ofertą zajęć dla par i odkryjcie przyjemność ze wspólnego spędzania czasu na parkiecie. 

ALL ABOUT COUPLES

Wybierzcie zajęcia taneczne dla siebie

Nasze zajęcia to przede wszystkim dobra zabawa! Jest u nas miejsce dla tych z Was, którzy pragną poczuć lekkość tańców standardowych, takich jak walc, tango czy foxtrot. 

Zapraszamy również pasjonatów latynoamerykańskich rytmów, którzy z przyjemnością potańczą z nami między innymi salsę, bachatę aż po cha-chę i sambę. Sprawdź naszą ofertę i wybierz coś dla siebie.

Zawitasz do nas raz i będziesz chciał tu jeszcze wrócić 😀

Kontynuacja – LEVEL 2 to grupa dla par, które zaliczyły u nas co najmniej kurs początkujący. 

Plan działania jest prosty i ambitny! Każdego miesiąca na warsztat bierzemy inny taniec, a na zajęciach chcemy Wam pokazać coś więcej niż tylko kroki. Jak prowadzić partnerkę, jaka jest technika poszczególnych tańców i o co chodzi z tym metrum i taktem. Jednym słowem pełna profeska:D 

Oczywiście czeka Was duuużo dobrej zabawy, ale o tym już nie musimy wspominać, bo przecież już nas dobrze znacie!

Nasze zajęcia KarnawaLove to MUST HAVE przede wszystkim dla tych z Was, którzy chcą się po prostu dobrze poczuć na parkiecie! Dla Młodych planujących swój ślub to doskonała okazja na roztańczenie swoich ciałek przed rozpoczęciem indywidualnych przygotowań do Waszego niepowtarzalnego PIERWSZEGO TAŃCA.

Czego nauczymy Was podczas 12 spotkań?

BACHATA/ CHA CHA /SALSA/ WALC/ ROCK’N’ROLL

A do tego choreografia NIESPODZIANKA, która rozkręci każdą imprezkę i sprawi, że staniecie się królami parkietu, a znajomi jeszcze długo po, będą wspominać wasze taneczne podboje.

 To co? Telefony w dłonie i zapisujemy się!

Czekamy na Was i już odliczamy do pierwszych zajęć…:)

Cena za cały kurs wynosi 250 zł/os. (12 zajęć po 1:15)

PYTANIA? Zadzwoń: 600 616 310 🙂

Tak, Kochani! Czas biegnie nieubłaganie  i już wkrótce rozpocznie się gorący okres weselny.  Nasze zajęcia Wedding time to MUST HAVE przede wszystkim dla tych z Was, którzy chcą się po prostu dobrze poczuć na parkiecie! Dla Młodych planujących swój ślub to doskonała okazja na roztańczenie swoich ciałek przed rozpoczęciem indywidualnych przygotowań do Waszego niepowtarzalnego PIERWSZEGO TAŃCA.

Czego nauczymy Was podczas 8 spotkań?

WALC/BACHATA/SALSA

A do tego choreografia NIESPODZIANKA, która rozkręci każdą imprezkę i sprawi, że staniecie się królami parkietu, a znajomi jeszcze długo po, będą wspominać wasze taneczne podboje.

 To co? Telefony w dłonie i zapisujemy się!

Czekamy na Was i już odliczamy do pierwszych zajęć…:)

Uwaga!! Żebyśmy skończyli na spokojnie do końca czerwca spotkamy się również w 2 niedziele (23, 30 maja) o godzinie 20:30!

Cena za cały kurs wynosi 180 zł/os. (8 zajęć po 1:15)

PYTANIA? Zadzwoń: 600 616 310 :

Dołącz do nas już dziś!

Zadzwoń i porozmawiaj z nami!