Cieszymy się ogromnie z doskonałych rezultatów, jakie osiągnęli nasi utalentowani tancerze na Otwartych Mistrzostwach Polski w Zabrzu. To był weekend pełen emocji, wyzwań i niezapomnianych występów, które dostarczyły nam niezwykłych chwil tanecznej magii.

Jesteśmy dumni z naszych wspaniałych tancerzy, Rafała Pokwickiego i Martyny Smueniwskej, którzy zdobyli tytuł wicemistrzów Polski w kategorii 12-13 lat w tańcach standardowych. Ich precyzja, elegancja i pasja w tańcu sprawiły, że zostali docenieni przez jury i publiczność. To niesamowite osiągnięcie, które jest owocem niezliczonych godzin ciężkiej pracy i poświęcenia. Gratulujemy Rafałowi i Martynie!

Chcielibyśmy również podkreślić wysiłek drugiej pary, Henryka Mijala i Maji Wiecheckiej, którzy wytańczyli miejsce 5 w kategorii 10-11 lat. Ich energia, determinacja i zaangażowanie podczas Mistrzostw Polski były niezwykłe. To kolejny dowód na to, że ciężka praca i nieustające dążenie do doskonałości przynoszą wspaniałe rezultaty. Gratulujemy Henrykowi i Maji!

Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali i trzymali kciuki za naszych tancerzy. Wasze wsparcie było nieocenione i naprawdę doceniamy waszą obecność na Otwartych Mistrzostwach Polski.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom! Wasze sukcesy są inspiracją dla wszystkich miłośników tańca. Życzymy dalszych osiągnięć i spełnienia marzeń na tanecznej scenie!

Do zobaczenia na parkiecie!

Zespół All About Dance