Sekcja sportowa tańca towarzyskiEgo Szczecin

Zaplanuj z nami swoją karierę taneczną lub ustal ścieżkę rozwoju dla swojego dziecka. Nie przegap szansy na odniesienie sukcesu. Zadzwoń do nas i umów się na rozmowę z trenerem sportowym.  

Kształcimy przyszłych mistrzów

Nasze studio tańca to przede wszystkim grupa trenerów tańca towarzyskiego, którzy kochają to co robią. Każdy z nas od dziecka związany jest z tańcem. Osiągaliśmy wyniki, a przede wszystkim kochamy uczyć. Dobrze wiemy z czym wiąże się droga do mistrzowskich sukcesów, ponieważ każdy z nas ma za sobą udaną karierę sportową. Dlatego też, w oparciu o własne doświadczenia, tworzymy innowacyjną ścieżkę rozwoju, dopasowaną do każdego tancerza indywidualnie.
Czy przegapisz szansę by odnieść sukces?

Our story

Płynnie wprowadzamy dzieci w świat sportu

Różne są początki kariery przyszłych mistrzów. Nie ma złotej recepty i jednej drogi do osiągnięcia sukcesu. Każde dziecko jest inne i każde dziecko wymaga indywidualnego podejścia. Ta różnorodność czyni nas bogatymi, a my uwielbiamy poszukiwać coraz to nowych rozwiązań, żeby trafić do każdego dziecka. Zależy nam, aby wykształcić u naszych tancerzy cechy prawdziwych sportowców, takie jak: dążenie do celu, sumienność, staranność czy pokora i nie stracić przy tym miłości do tańca i dobrej zabawy. Bo od tego przecież zaczyna się każda kariera sportowca.

Mistrzostwa Polski Rafał i Martyna

Dołącz do naszej sekcji sportowej

Z nami osiągniesz sukces

All About Sport

Jak dbamy o karierę sportowca

Pełne zaangażowanie

Kochamy taniec i zależy nam na jak najlepszym rozwoju naszych par. Dla nas to przyjemność spędzać godziny na sali w poszukiwaniu coraz to nowszych metod treningowych.

Plan działania

Mamy plan na karierę Twojego dziecka. W zależności od poziomu pary zaplanujemy treningi, turnieje, szkolenia i obozy.

Indywidualne podejście

Każda para jest inna i każda para potrzebuje indywidualnego pokierowania. Na co dzień spotykamy się oczywiście na zajęciach grupowych, jednak dla każdej pary mamy obrany oddzielny kierunek rozwoju

Kształtujemy

Taniec, jak każdy sport jest bardzo absorbujący. Ogromną uwagę przywiązujemy do kształtowania odpowiednich cech u zawodników, dlatego też cenimy sobie kontakt z rodzicami. W końcu w grupie siła!

Nie zastanawiaj się

Skontaktuj się z nami już dziś