Mamy nadzieję, że wakacyjny czas upływa Wam miło, ale jak się domyślamy – nie możecie się już doczekać początku tanecznego sezonu! I bardzo dobrze, bo szykujemy dla Was ogrom atrakcji. Drodzy Szczecinianie, bądźcie gotowi na taneczny zawrót głowy!

Może jeszcze się nie znamy, nie znacie nas i naszego Studia Tańca. Pora to zmienić! Dni mijają bardzo szybko, a szczególnie te słoneczne, więc czas pomyśleć o zapisaniu się na zajęcia taneczne, które rozpoczynamy już 9 września!

W naszym grafiku, każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy:

  • dzieci, które na sali będą rozwijać swoje umiejętności poznając różne style taneczne. Poza tańcem towarzyskim, który jest motywem przewodnim zajęć nie zabraknie również podstaw baletu i tańca nowoczesnego.
  • pary chcące spędzić miło czas na sali tanecznej lub planujące swój pierwszy taniec weselny. Salsa, bachata, kizomba, a może walc, tango, foxtrot? Zajęcia dla par to istny miks taneczny, który sprawi, że pokochacie wspólne tańcowanie!
  • kobiety pragnące odkryć siebie poprzez taniec i muzykę, które na zajęciach latino poczują co to prawdziwe latynoskie szaleństwo.

Nie ma znaczenia, czy dopiero rozpoczynacie swoją przygodę z tańcem, czy może na parkiecie zjedliście już zęby. Nasi instruktorzy to prawdziwi eksperci w swoim fachu. Doświadczenie, pasja i barwne osobowości to mieszanka wybuchowa, która sprawi, że zajęcia będą dla Was wyjątkowym przeżyciem.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się o nas czegoś więcej, nim zapiszecie się na zajęcia, nie krępujcie się i dzwońcie do nas pod numer telefonu 600 616 310. Natomiast jeśli wiecie już wszystko i czujecie nasze flow to pędźcie od razu do zapisów ONLINE dostępnych w naszym grafiku zajęć.

Kochani! 3,2,1… Zapisy ruszyły!

Hasta luego!