Zajęcia dla Kobiet

SHALL WE DANCE?

Kochana! Jesteś tu, a więc to jest Twój czas! Czas by odkryć siebie poprzez taniec. Czas by rozwinąć skrzydła, nabrać pewności siebie, poczuć ukryte emocje i poznać siebie na nowo! 

A My jesteśmy tu po to by wprowadzić Cię w świat tańca, do którego drzwi otwarte są dla każdego. To drzwi do pięknej sylwetki, pogłębienia wrażliwości muzycznej, pokochania i zaakceptowania siebie. 

A może marzysz o występach na scenie, ale całe życie wydawało Ci się to niemożliwe? U Nas poczujesz się jak na Broadwayu! 

Pamiętaj! Nigdy nie jest za późno! 

all about women

Wybierz zajęcia taneczne dla siebie

Znajdź czas dla siebie i odkryj drzemiącą w Tobie kobiecość!

Różnorodna muzyka, style taneczne i nauczyciele, którzy kochają to co robią! To właśnie czeka na Ciebie w naszej szkole tańca. Salsa, bachata, kizomba, samba, jive, show dance – to tylko przykłady tego co dla Ciebie przygotowaliśmy. Najważniejsza jednak jesteś TY, Twoja przestrzeń i muzyka. Nasze zajęcia to intensywna praca połączona z integracją i świetną zabawą. 

To jest twój czas! Wybierz zajęcia dla siebie i zawładnij parkietem!

…czyli Grupa Początkująca

To zajęcia dla tych z Was, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tańcem. A rozpoczną ją w gorących rytmach latynoamerykańskich. 

SALSA / BACHATA / CHA-CHA

Podczas naszego kursu odkryjesz siebie i swoją kobiecość, o której być może w zgiełku codzienności, delikatnie zapomniałaś . . 😉  Każde z zajęć będą niczym wycieczka na Kubę, Dominikanę czy w jakiekolwiek ciepłe i roztańczone miejsce na ziemi.  Zostań królową parkietów i zdobądź świadomość własnego ciała. Zajęcia LATIN LADIES pomogą Ci nabrać pewności siebie i rozwinąć swoją wrażliwość muzyczną i emocjonalną. Czas rozpocząć taneczną przygodę!!! 

czyli… dla tych co już coś tańczyły      

Na tych zajęciach poczujesz się jak na Broadwayu! 

Czekają na Ciebie genialne choreografie, które wyzwolą Twoją dziką kobiecą naturę. Zajęcia LADIES CHOREO pozwolą Ci poczuć się jak w teledysku czy na scenie! Zatańczysz do utworów, które towarzyszą Ci w codziennym życiu, dziś lub towarzyszyły w przeszłości. Rozwiniesz swoją wrażliwość emocjonalną i nabierzesz pewności siebie. A to wszystko owiane siłą kobiet #GirlPower!Bo w grupie jest moc Kochana! Zastanawiasz się co dla Ciebie przygotowaliśmy?   TOTALNA MIESZANKA STYLI TANECZNYCH! 

VIDEOCLIP DANCE / SENSUAL DANCE / MODERN DANCE / HIGH HEELS…i wiele wiele więcej 

Zapraszamy!


…czyli Grupa Zaawansowana 

MASTER CLASS  To zajęcia dla tych z Was, które tańczą „nie od dziś”;).  

Czujesz, że Twoje ciało jest gotowe na więcej tanecznych wyzwań? 

No to zapraszamy!;)

Duża dawka pozytywnej energii, ale również wiele tanecznej wiedzy! Będzie bardzo gorąco, bardzo kobieco i bardzo intensywnie!

SALSA / BACHATA / SALSA ON 2 / KIZOMBA / LADY STYLING 

Na tych zajęciach program wykracza poza wszelkie formy i normy! Szykujcie się Drogie Panie. Szczotkujcie buty, prasujcie bluzeczki. Kasia już czeka na Was z ogromną dawką dobrej energii!

LATIN POWER IS BACK! 


Autorski program fitnessowi opracowany, by zadbać o Twoje boską sylwetkę! Na tych zajęciach SPALAMY / RZEŹBIMY I ROZCIĄGAMY  nasze ciałka. Duża dawka energii, motywacji i efektów, za które podziękuje ci Twoje zdrowie i dusza. To Twój czas! Czas by zadbać o siebie i odkryć swój ukryty potencjał! Bo każda z nas jest piękna! 😉


#MorningVibes 

Hej Kochana! Co wybierzesz o poranku? 

PYSZNĄ KAWKĘ czy POBUDZAJĄCY TANIEC? 

Trudny wybór prawda? Ale po co wybierać?! 

 

Ruszamy z NOWYM PROJEKTEM #MorningVibes! To poranne zajęcia tylko dla kobiet, które uwielbiają celebrować pierwszą część dnia! 

Zajęcia taneczne, popijane pyszną kawą w naszej strefie chilloutu? Brzmi jak IDEAŁ PORANKA! I to wszystko dla Was nasze drogie Panie 🙂 

Każda z Was, która zapisze się na zajęcia #MorningVibes, otrzymuje w pakiecie cotygodniową kawusię. Rozpocznij swój dzień zdrowo i energetycznie, a zobaczysz jak poprawi się jakość Twojego dnia, żeby nie powiedzieć… życia!:) 

KIEDY? Środy 8:30-9:30

ZAPISY: 600 616 310 

Do zobaczenia 🙂 

czyli… dla tych co już coś tańczyły 😉     

Na tych zajęciach poczujesz się jak na Broadwayu! 

Czekają na Ciebie genialne choreografie, które wyzwolą Twoją dziką kobiecą naturę. Zajęcia LADIES CHOREO pozwolą Ci poczuć się jak w teledysku czy na scenie! Zatańczysz do utworów, które towarzyszą Ci w codziennym życiu, dziś lub towarzyszyły w przeszłości. Rozwiniesz swoją wrażliwość emocjonalną i nabierzesz pewności siebie. A to wszystko owiane siłą kobiet #GirlPower!

Bo w grupie jest moc Kochana! Zastanawiasz się co dla Ciebie przygotowaliśmy?   TOTALNA MIESZANKA STYLI TANECZNYCH! 

VIDEOCLIP DANCE / SENSUAL DANCE / MODERN DANCE …i wiele wiele więcej 😉

Zapraszamy!