Zajęcia dla Kobiet

SHALL WE DANCE?

Kochana! Jesteś tu, a więc to jest Twój czas! Czas by odkryć siebie poprzez taniec. Czas by rozwinąć skrzydła, nabrać pewności siebie, poczuć ukryte emocje i poznać siebie na nowo! 

A My jesteśmy tu po to by wprowadzić Cię w świat tańca, do którego drzwi otwarte są dla każdego. To drzwi do pięknej sylwetki, pogłębienia wrażliwości muzycznej, pokochania i zaakceptowania siebie. 

A może marzysz o występach na scenie, ale całe życie wydawało Ci się to niemożliwe? U Nas poczujesz się jak na Broadwayu! 

Pamiętaj! Nigdy nie jest za późno! 

all about Summer

Oferta wakacyjna

Kochana! Te wakacje należąc do Ciebie! Nigdy jeszcze nie tańczyłaś, a może jesteś już królową parkietu? Chcesz zgłębić technikę taneczną, a może po prostu zależy Ci na tym żeby wyrzeźbić swoje piękne ciało przed wizytą na plaży? Niezależnie od tego jaki masz powód, obiecujemy że w naszym grafiku wakacyjnym znajdziesz coś dla siebie! Zapoznaj się z naszymi kursami. 

Zostań królową wakacyjnych parkietów!

To intensywny kurs tańca dla tych z Was, które pragną rozpocząć przygodę z tańcem właśnie w te wakacje! A rozpoczną ją w gorących rytmach latynoamerykańskich! SALSA / BACHATA 

8 wspólnych spotkań w ciągu miesiąca pozwoli Ci rozwinąć taneczne skrzydła i poczuć latynoski wakacyjny klimat, nie wyjeżdżając ze Szczecina. 

Podczas naszego kursu odkryjcie siebie i swoją kobiecość, o której być może w zgiełku codzienności, delikatnie zapomniałyście. . . 😉 Obiecujemy, że każde zajęcia będą niczym wycieczka na Kubę, Dominikanę czy w jakiekolwiek ciepłe i roztańczone miejsce na ziemi. Zdobądź świadomość własnego ciała, nabierz pewności siebie i rozwiń swoją wrażliwość muzyczną i emocjonalną.

Termin 30.06 – 23.07 

Cena za 8 spotkań: 180 zł

Wakacyjna edycja naszych kultowych zajęć z zakresu Body WorkOut! Jeżeli zależy ci na zdrowym i wysportowanym ciele, i marzysz o bikini idealnym na plażowe podboje – te zajęcia są w 100% dla Ciebie! 8 wakacyjnych spotkań może naprawdę wiele zdziałać! 

#Boskie Ciałko to autorski program fitnessowy opracowany, by zadbać o Twoje boską sylwetkę! Na tych zajęciach SPALAMY / RZEŹBIMY I ROZCIĄGAMY  nasze ciałka. Duża dawka energii, motywacji i efektów, za które podziękuje ci Twoje zdrowie i dusza. To Twój czas! Czas by zadbać o siebie i odkryć swój ukryty potencjał! Bo każda z nas jest piękna! 😉

Termin 30.06 – 23.07 

Cena za 8 spotkań: 180 zł

MASTER CLASS 😎 To zajęcia dla kobiet All About, czyli wszystkich z Was, które pierwsze kroki na parkiecie mają już za sobą. To 8 warsztatowych spotkań, z czego każde zajęcia to inny temat, inny styl taneczny!

Choreo/ Ladies styling salsa&bachata/ Salsa on 2 / VideoClip Dance 

Duża dawka pozytywnej energii, ale również wiele tanecznej wiedzy! Będzie bardzo gorąco, bardzo kobieco i bardzo intensywnie😎  

Szykuj się Kochana, bo niebawem odkryjemy Twoje gorące wnętrze i rozpalimy serca każdej z Was. Na zajęciach czeka Cię niezliczona ilość dobrej tanecznej zabawy! 

Termin 30.06 – 23.07 

Cena za 8 spotkań: 180 zł

To 30-minutowy program relaksacyjny i stretchingowy dla ukojenia Twojego ciała po całym dniu i instensywnej pracy i wysiłku fizycznego. Zajęcia te uelastycznią Twoje ciało i pomogą w regeneracji całego organizmu. Pamiętaj, że stretching to nieodzowna cześć każdego treningu, zarówno tanecznego, jak i sportowego. Pozwól sobie na chwile relaxu… 😉

Termin 30.06 – 23.07 

Cena za 8 spotkań: 100zł

all about women

Wybierz zajęcia taneczne dla siebie

Znajdź czas dla siebie i odkryj drzemiącą w Tobie kobiecość!

Różnorodna muzyka, style taneczne i nauczyciele, którzy kochają to co robią! To właśnie czeka na Ciebie w naszej szkole tańca. Salsa, bachata, kizomba, samba, jive, show dance – to tylko przykłady tego co dla Ciebie przygotowaliśmy. Najważniejsza jednak jesteś TY, Twoja przestrzeń i muzyka. Nasze zajęcia to intensywna praca połączona z integracją i świetną zabawą. 

To jest twój czas! Wybierz zajęcia dla siebie i zawładnij parkietem!

Bo kto, jak nie My kobiety, jest w stanie zdobyć świat… tańca! Lubisz dużą dawkę energii? To znaczy, że zajęcia taneczne w stylu POWER są odpowiedzią na Twoje potrzeby? Odkryj swoją kobiecość i siłę podczas intensywnych zajęć opartych na tańcach latynoamerykańskich… i nie tylko! Przygotowaliśmy dla Ciebie inne formy, które obudzą drzemiące w Tobie pokłady emocji. Oj będzie się działo. Zdecydowanie są to zajęcia dla tych z was, którą lubią się zmęczyć! Ale jak spalać kalorie to tylko w rytmach latino! Let’s Dance Ladies!

Zajęcia w czwartki o godz. 18:30

IT’S ONLY GOOD VIBES! To zajęcia dla tych z Was, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tańcem. A rozpoczną ją w gorących rytmach latynoamerykańskich. 

SALSA / BACHATA / CHA-CHA / SAMBA / KIZOMBA.

Odkryj siebie i swoją kobiecość podczas naszych zajęć. Każde z nich będą niczym wycieczka na Kubę, Dominikanę czy w jakiekolwiek ciepłe i roztańczone miejsce na ziemi.  Zostań królową parkietów.  Zdobędziesz świadomość własnego ciała, nabierzesz pewności siebie i rozwiniesz swoją wrażliwość muzyczną i emocjonalną. Czas rozpocząć taneczną przygodę!!! 

Zajęcia we wtorki o godz. 17:30

WELCOME BACK LADIES !!! 

To propozycja dla tych z Was, które znają już Kasię, spędziły z nią wiele wspaniałych godzin na sali tanecznej i… CHCĄ WIĘCEJ!!! 

Czas poderwać się z wakacyjnych leżaków i tanecznym krokiem przybyć  na naszą salę. 

Na tych zajęciach program wykracza poza wszelkie formy i normy! Szykujcie się Drogie Panie. Szczotkujcie buty, prasujcie bluzeczki. Kasia już czeka na Was z ogromną dawką dobrej energii!

POWER IS BACK! 

Zajęcia we wtorki o 18:30

Przedstawiamy nieco spokojniejsze zajęcia, które zrelaksują Twoje ciało i umysł. Intensywność jest niższa i przeznaczona dla tych z Was, które pragną po całym dniu pracy i natłoku obowiązków przenieść się w świat tańca, by odnaleźć w sobie ukrytą kobiecość i sensualność. To czas dla Ciebie i Twoich zmysłów. FEEL YOURSELF! 

Zajęcia dla kobiet FEEL IT rozpoczynają się 17 października, czwartek godz. 19:30.

Kochane Kobiety!

Już 26 lutego ruszamy z kolejnym kursem początkującym specjalnie dla Was!!!

Środy w godzinach 18:30-19:30 zarezerwuj dla siebie, a gwarantujemy że środa to będzie Twój ulubiony dzień tygodnia!

 

Czym są proponowane zajęcia LATIN LADIES?

To zajęcia dla tych z Was, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tańcem.

A rozpoczną ją w gorących rytmach latynoamerykańskich!

SALSA / BACHATA / CHA-CHA / SAMBA / KIZOMBA.

 

Podczas naszego kursu odkryjcie siebie i swoją kobiecość, o której być może w zgiełku codzienności, delikatnie zapomniałyście. . . 😉 Obiecujemy, że każde zajęcia będą niczym wycieczka na Kubę, Dominikanę czy w jakiekolwiek ciepłe i roztańczone miejsce na ziemi.  Zostań królową parkietów.  Zdobądź świadomość własnego ciała, nabierz pewności siebie i rozwiń swoją wrażliwość muzyczną i emocjonalną.

Czas rozpocząć taneczną przygodę!!!

 

Autorski program fitnessowy opracowany, by zadbać o Twoje boską sylwetkę! Na tych zajęciach SPALAMY / RZEŹBIMY I ROZCIĄGAMY  nasze ciałka. Duża dawka energii, motywacji i efektów, za które podziękuje ci Twoje zdrowie i dusza. To Twój czas! Czas by zadbać o siebie i odkryć swój ukryty potencjał! Bo każda z nas jest piękna! 😉

Zajęcia w formule OPEN, czyli nic się nie stanie jak wpadniesz raz na jakiś czas:)

Przedstawiamy Wam nowy projekt tylko dla Kobiet! Już 24 Marca rozpoczynamy wielkie odliczanie do lata! 3-miesięczny pakiet, który sprawi, że staniesz się królową nadchodzących wakacji! Smukła sylwetka, latynoskie roztańczone ciałko gotowe przyjąć wakacyjną muzykę i najważniejsze… pewna siebie roztańczona TY!

To składniki udanego lata!

            Zajęcia Ready For The Summer to oferta dla tych z Was, które zmotywowane pragną rozpocząć #SUMMERVIBES już pod koniec Marca! To tylko trzy miesiące wspaniałej podróży w głąb siebie. Odkryjemy Twoje gorące wnętrze i rozpalimy serca każdej z Was. Na zajęciach czeka Cię niezliczona ilość dobrej zabawy w rytmach latino oraz ćwiczenia rzeźbiące Twoje #BIKINIBODY.

! SALSA

! BACHATA

! SUMMER CHOREO

W tym projekcie nauczysz się tańca, ale też wysmuklisz swoje boskie ciało!

Będzie bardzo gorąco! Bardzo wakacyjnie! Bardzo Kobieco!

#BeReadyForTheSummer

#BądźGotowaNaLato

#Salsa

#Bachata

#SummerChoreo

TERMIN: 24 Marca – 9 Czerwca

>Wtorki godz.17:30-18:30

>Cena za PAKIET (12 x 1h) : 240 zł