Zajęcia dla Kobiet

SHALL WE DANCE?

Kochana! Jesteś tu, a więc to jest Twój czas! Czas by odkryć siebie poprzez taniec. Czas by rozwinąć skrzydła, nabrać pewności siebie, poczuć ukryte emocje i poznać siebie na nowo! 

A My jesteśmy tu po to by wprowadzić Cię w świat tańca, do którego drzwi otwarte są dla każdego. To drzwi do pięknej sylwetki, pogłębienia wrażliwości muzycznej, pokochania i zaakceptowania siebie. 

A może marzysz o występach na scenie, ale całe życie wydawało Ci się to niemożliwe? U Nas poczujesz się jak na Broadwayu! 

Pamiętaj! Nigdy nie jest za późno! 

all about women

Wybierz zajęcia taneczne dla siebie

Znajdź czas dla siebie i odkryj drzemiącą w Tobie kobiecość!

Różnorodna muzyka, style taneczne i nauczyciele, którzy kochają to co robią! To właśnie czeka na Ciebie w naszej szkole tańca. Salsa, bachata, kizomba, samba, jive, show dance – to tylko przykłady tego co dla Ciebie przygotowaliśmy. Najważniejsza jednak jesteś TY, Twoja przestrzeń i muzyka. Nasze zajęcia to intensywna praca połączona z integracją i świetną zabawą. 

To jest twój czas! Wybierz zajęcia dla siebie i zawładnij parkietem!

…czyli Grupa Początkująca

To zajęcia dla tych z Was, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tańcem. A rozpoczną ją w gorących rytmach latynoamerykańskich. 

SALSA / BACHATA / CHA-CHA

Podczas naszego kursu odkryjesz siebie i swoją kobiecość, o której być może w zgiełku codzienności, delikatnie zapomniałaś . . 😉  Każde z zajęć będą niczym wycieczka na Kubę, Dominikanę czy w jakiekolwiek ciepłe i roztańczone miejsce na ziemi.  Zostań królową parkietów i zdobądź świadomość własnego ciała. Zajęcia LATIN LADIES pomogą Ci nabrać pewności siebie i rozwinąć swoją wrażliwość muzyczną i emocjonalną. Czas rozpocząć taneczną przygodę!!! 

Nowa grupa Latin Ladies rozpoczynają się 8 września, wtorek o godz. 17:30.

…czyli Grupa Średnio zaawansowana

To zajęcia taneczne dla tych z Was, które znają już podstawy tańca i mają ochotę na ZDECYDOWANIE więcej! 😉 Będzie bardzo gorąco i baaaardzo latynosko!;) 

SALSA / BACHATA / CHA-CHA / KIZOMBA

Na tych zajęciach zdobędziesz świadomość własnego ciała, nabierzesz pewności siebie i rozwiniesz swoją wrażliwość muzyczną i emocjonalną. 

To drzwi do pięknej sylwetki oraz pokochania i zaakceptowania siebie. 

SALSA / BACHATA / CHA-CHA / SAMBA / KIZOMBA.

Odkryj siebie i swoją kobiecość podczas naszych zajęć. Każde z nich będą niczym wycieczka na Kubę, Dominikanę czy w jakiekolwiek ciepłe i roztańczone miejsce na ziemi.  Zostań królową parkietów.  Zdobędziesz świadomość własnego ciała, nabierzesz pewności siebie i rozwiniesz swoją wrażliwość muzyczną i emocjonalną. Czas rozpocząć taneczną przygodę!!! 

Zajęcia we wtorki o godz. 18:30

…czyli Grupa Zaawansowana 

MASTER CLASS 😎 To zajęcia dla tych z Was, które tańczą „nie od dziś”;).  

Czujesz, że Twoje ciało jest gotowe na więcej tanecznych wyzwań? 

No to zapraszamy!;)

Duża dawka pozytywnej energii, ale również wiele tanecznej wiedzy! Będzie bardzo gorąco, bardzo kobieco i bardzo intensywnie!

SALSA / BACHATA / SALSA ON 2 / KIZOMBA / LADY STYLING 

Na tych zajęciach program wykracza poza wszelkie formy i normy! Szykujcie się Drogie Panie. Szczotkujcie buty, prasujcie bluzeczki. Kasia już czeka na Was z ogromną dawką dobrej energii!

LATIN POWER IS BACK! 

Autorski program fitnessowi opracowany, by zadbać o Twoje boską sylwetkę! Na tych zajęciach SPALAMY / RZEŹBIMY I ROZCIĄGAMY  nasze ciałka. Duża dawka energii, motywacji i efektów, za które podziękuje ci Twoje zdrowie i dusza. To Twój czas! Czas by zadbać o siebie i odkryć swój ukryty potencjał! Bo każda z nas jest piękna! 😉

Zajęcia dla kobiet BOSKIE CIAŁKO rozpoczynają się 10 września, czwartek godz. 17:30.

czyli… dla tych co już coś tańczyły 😉     

Na tych zajęciach poczujesz się jak na Broadwayu! 

Czekają na Ciebie genialne choreografie, które wyzwolą Twoją dziką kobiecą naturę. Zajęcia LADIES CHOREO pozwolą Ci poczuć się jak w teledysku czy na scenie! Zatańczysz do utworów, które towarzyszą Ci w codziennym życiu, dziś lub towarzyszyły w przeszłości. Rozwiniesz swoją wrażliwość emocjonalną i nabierzesz pewności siebie. A to wszystko owiane siłą kobiet #GirlPower!

Bo w grupie jest moc Kochana! Zastanawiasz się co dla Ciebie przygotowaliśmy?   TOTALNA MIESZANKA STYLI TANECZNYCH! 

VIDEOCLIP DANCE / SENSUAL DANCE / MODERN DANCE …i wiele wiele więcej 😉

Zapraszamy!

#MorningVibes 

Hej Kochana! Co wybierzesz o poranku? 

PYSZNĄ KAWKĘ czy POBUDZAJĄCY TANIEC? 

Trudny wybór prawda? Ale po co wybierać?! 

 

Już od 3 listopada ruszamy z NOWYM PROJEKTEM #MorningVibes! To poranne zajęcia tylko dla kobiet, które uwielbiają celebrować pierwszą część dnia! 

Zajęcia taneczne, popijane pyszną kawą w naszej strefie chilloutu? Brzmi jak IDEAŁ PORANKA! I to wszystko dla Was nasze drogie Panie 🙂 

Każda z Was, która zapisze się na zajęcia #MorningVibes, otrzymuje w pakiecie cotygodniową kawusię. Rozpocznij swój dzień zdrowo i energetycznie, a zobaczysz jak poprawi się jakość Twojego dnia, żeby nie powiedzieć… życia!:) 

KIEDY? 3 listopada / WTOREK / godz. 9:30-10:30 

ZAPISY: 600 616 310 

Do zobaczenia 🙂