Zajęcia dla Kobiet

SHALL WE DANCE?

Kochana! Jesteś tu, a więc to jest Twój czas! Czas by odkryć siebie poprzez taniec. Czas by rozwinąć skrzydła, nabrać pewności siebie, poczuć ukryte emocje i poznać siebie na nowo! 

A My jesteśmy tu po to by wprowadzić Cię w świat tańca, do którego drzwi otwarte są dla każdego. To drzwi do pięknej sylwetki, pogłębienia wrażliwości muzycznej, pokochania i zaakceptowania siebie. 

A może marzysz o występach na scenie, ale całe życie wydawało Ci się to niemożliwe? U Nas poczujesz się jak na Broadwayu! 

Pamiętaj! Nigdy nie jest za późno! 

all about women

Wybierz zajęcia taneczne dla siebie

Znajdź czas dla siebie i odkryj drzemiącą w Tobie kobiecość!

Różnorodna muzyka, style taneczne i nauczyciele, którzy kochają to co robią! To właśnie czeka na Ciebie w naszej szkole tańca. Salsa, bachata, kizomba, samba, jive, show dance – to tylko przykłady tego co dla Ciebie przygotowaliśmy. Najważniejsza jednak jesteś TY, Twoja przestrzeń i muzyka. Nasze zajęcia to intensywna praca połączona z integracją i świetną zabawą. 

To jest twój czas! Wybierz zajęcia dla siebie i zawładnij parkietem!

Bo kto, jak nie My kobiety, jest w stanie zdobyć świat… tańca! Lubisz dużą dawkę energii? To znaczy, że zajęcia taneczne w stylu POWER są odpowiedzią na Twoje potrzeby? Odkryj swoją kobiecość i siłę podczas intensywnych zajęć opartych na tańcach latynoamerykańskich… i nie tylko! Przygotowaliśmy dla Ciebie inne formy, które obudzą drzemiące w Tobie pokłady emocji. Oj będzie się działo. Zdecydowanie są to zajęcia dla tych z was, którą lubią się zmęczyć! Ale jak spalać kalorie to tylko w rytmach latino! Let’s Dance Ladies!

Zajęcia w czwartki o godz. 18:30

IT’S ONLY GOOD VIBES! To zajęcia dla tych z Was, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tańcem. A rozpoczną ją w gorących rytmach latynoamerykańskich. 

SALSA / BACHATA / CHA-CHA / SAMBA / KIZOMBA.

Odkryj siebie i swoją kobiecość podczas naszych zajęć. Każde z nich będą niczym wycieczka na Kubę, Dominikanę czy w jakiekolwiek ciepłe i roztańczone miejsce na ziemi.  Zostań królową parkietów.  Zdobędziesz świadomość własnego ciała, nabierzesz pewności siebie i rozwiniesz swoją wrażliwość muzyczną i emocjonalną. Czas rozpocząć taneczną przygodę!!! 

Zajęcia we wtorki o godz. 17:30

WELCOME BACK LADIES !!! 

To propozycja dla tych z Was, które znają już Kasię, spędziły z nią wiele wspaniałych godzin na sali tanecznej i… CHCĄ WIĘCEJ!!! 

Czas poderwać się z wakacyjnych leżaków i tanecznym krokiem przybyć  na naszą salę. 

Na tych zajęciach program wykracza poza wszelkie formy i normy! Szykujcie się Drogie Panie. Szczotkujcie buty, prasujcie bluzeczki. Kasia już czeka na Was z ogromną dawką dobrej energii!

POWER IS BACK! 

Zajęcia we wtorki o 18:30

Przedstawiamy nieco spokojniejsze zajęcia, które zrelaksują Twoje ciało i umysł. Intensywność jest niższa i przeznaczona dla tych z Was, które pragną po całym dniu pracy i natłoku obowiązków przenieść się w świat tańca, by odnaleźć w sobie ukrytą kobiecość i sensualność. To czas dla Ciebie i Twoich zmysłów. FEEL YOURSELF! 

Zajęcia dla kobiet FEEL IT rozpoczynają się 17 października, czwartek godz. 19:30.