Zajęcia dla Kobiet

SHALL WE DANCE?

Kochana! Jesteś tu, a więc to jest Twój czas! Czas by odkryć siebie poprzez taniec. Czas by rozwinąć skrzydła, nabrać pewności siebie, poczuć ukryte emocje i poznać siebie na nowo! 

A My jesteśmy tu po to by wprowadzić Cię w świat tańca, do którego drzwi otwarte są dla każdego. To drzwi do pięknej sylwetki, pogłębienia wrażliwości muzycznej, pokochania i zaakceptowania siebie. 

A może marzysz o występach na scenie, ale całe życie wydawało Ci się to niemożliwe? U Nas poczujesz się jak na Broadwayu! 

Pamiętaj! Nigdy nie jest za późno! 

all about women

Wybierz zajęcia taneczne dla siebie

Znajdź czas dla siebie i odkryj drzemiącą w Tobie kobiecość!

Różnorodna muzyka, style taneczne i nauczyciele, którzy kochają to co robią! To właśnie czeka na Ciebie w naszej szkole tańca. Salsa, bachata, kizomba, samba, jive, show dance – to tylko przykłady tego co dla Ciebie przygotowaliśmy. Najważniejsza jednak jesteś TY, Twoja przestrzeń i muzyka. Nasze zajęcia to intensywna praca połączona z integracją i świetną zabawą. 

To jest twój czas! Wybierz zajęcia dla siebie i zawładnij parkietem!

…czyli Grupa Początkująca

To zajęcia dla tych z Was, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tańcem. A rozpoczną ją w gorących rytmach latynoamerykańskich. 

SALSA / BACHATA 

Podczas naszego kursu odkryjesz siebie i swoją kobiecość, o której być może w zgiełku codzienności, delikatnie zapomniałaś . . 😉  Każde z zajęć będą niczym wycieczka na Kubę, Dominikanę czy w jakiekolwiek ciepłe i roztańczone miejsce na ziemi.  Zostań królową parkietów i zdobądź świadomość własnego ciała. Zajęcia LATIN LADIES pomogą Ci nabrać pewności siebie i rozwinąć swoją wrażliwość muzyczną i emocjonalną. Czas rozpocząć taneczną przygodę!!! 

czyli… PODSTAWY SALSY I BACHATY MASZ JUŻ ZA SOBĄ? TO WYBÓR DLA CIEBIE!:)     

To gorące zajęcia, które wprost budzą Twoją latynoską kobiecość! Jeśli tańczyłaś już troszkę i podstawy masz na tyle opanowane, że pragniesz więcej to ten kurs należy do Ciebie. 

SALSA / BACHATA / KIZOMBA

W tym kursie dodatkowym tańcem poza kontynuacją salsy i bachaty jest Kizomba! Ten sensualny taniec będziemy poznawać zupełnie od podstaw. 

Zostań królową tańca i obudź swoją sensualność!


…czyli Grupa Zaawansowana 

MASTER CLASS  To zajęcia dla tych z Was, które tańczą „nie od dziś”;).  

Czujesz, że Twoje ciało jest gotowe na więcej tanecznych wyzwań? 

No to zapraszamy!;)

Duża dawka pozytywnej energii, ale również wiele tanecznej wiedzy! Będzie bardzo gorąco, bardzo kobieco i bardzo intensywnie!

SALSA / BACHATA / SAMBA BRASIL 

Na tych zajęciach program wykracza poza wszelkie formy i normy! Szykujcie się Drogie Panie. Szczotkujcie buty, prasujcie bluzeczki. Kasia już czeka na Was z ogromną dawką dobrej energii!

LATIN POWER IS BACK! 


Autorski program fitnessowy opracowany, by zadbać o Twoje boską sylwetkę! Na tych zajęciach SPALAMY / RZEŹBIMY I ROZCIĄGAMY  nasze ciałka. Duża dawka energii, motywacji i efektów, za które podziękuje ci Twoje zdrowie i dusza. To Twój czas! Czas by zadbać o siebie i odkryć swój ukryty potencjał! Bo każda z nas jest piękna! 😉


 Co wybierzesz o poranku Kochana? 

PYSZNĄ KAWKĘ czy POBUDZAJĄCY TRENING BOSKIEGO CIAŁKA? 

Trudny wybór prawda? Ale po co wybierać?! 

  #MorningVibes  To poranne zajęcia tylko dla kobiet, które uwielbiają celebrować pierwszą część dnia! 

To nasz autorski program fitnessowy, który dba o dosłownie każdy element Twojego ciała.

Energetyczne zajęcia, popijane pyszną kawą w naszej strefie chilloutu? Brzmi jak IDEAŁ PORANKA! I to wszystko dla Was nasze drogie Panie 🙂 

Każda z Was, która zapisze się na zajęcia #MorningVibes, otrzymuje w pakiecie cotygodniową kawusię. Rozpocznij swój dzień zdrowo i energetycznie, a zobaczysz jak poprawi się jakość Twojego dnia, żeby nie powiedzieć… życia!:) 

KIEDY? Środy 8:30-9:30

czyli… dla tych co już coś tańczyły 😉     

Na tych zajęciach poczujesz się jak na Broadwayu! 

Czekają na Ciebie genialne choreografie, które wyzwolą wszystkie kolory Twojej kobiecości. Zajęcia LADIES CHOREO pozwolą Ci poczuć się jak w teledysku czy na scenie! Zatańczysz do utworów, które towarzyszą Ci w codziennym życiu, dziś lub towarzyszyły w przeszłości. Rozwiniesz swoją wrażliwość emocjonalną i nabierzesz pewności siebie. A to wszystko owiane siłą kobiet #GirlPower! Te zajęcia to coś dla Twojego ciała ale i duszy. Czeka Cię duuużo pięknych emocji w towarzyskie otwartych na siebie kobiet.

Bo w grupie jest moc Kochana! Zastanawiasz się co dla Ciebie przygotowaliśmy?   TOTALNA MIESZANKA STYLI TANECZNYCH! 

VIDEOCLIP DANCE / SENSUAL DANCE / MODERN DANCE / SEXY DANCE CHOREO / EMOTIONAL DANCE …i wiele wiele więcej 😉

Zapraszamy!

Zapraszamy na WYJĄTKOWE zajęcia jogi, które zadbają o Twoje ciało, umysł i duszę.

Połączenia praktyki ciała z głęboką relaksacją przy dźwiękach. Czas medytacji i totalnego bycia ze sobą.

Joga jest nie tylko doskonałym uzupełnieniem naszej bogatej oferty tanecznej, ale również samodzielną formą aktywności, która przynosi liczne korzyści dla ciała, umysłu i ducha.

Na zajęciach skupiamy się na poprawie elastyczności, wzmacnianiu mięśni, poprawie postawy oraz rozwijaniu umiejętności oddechowych.

Joga jest znakomitym narzędziem do redukcji stresu i napięcia. Praktyka świadomego oddechu i obecności w chwili obecnej pomaga w osiągnięciu wewnętrznego spokoju i harmonii.

Wszystkie kobiety, niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania, są mile widziane na naszych zajęciach jogi. Stworzyliśmy bezpieczne i przyjazne środowisko, które sprzyja rozwojowi i odkrywaniu własnych możliwości.

Dołącz do nas na zajęciach jogi dla kobiet w AllAbout, aby czerpać korzyści dla swojego ciała i umysłu, jednocześnie odnajdując radość i inspirację poprzez tę piękną praktykę!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, nie wahaj się skontaktować z nami. Czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami!