Poznaj ludzi tworzących to miejsce

O klimacie miejsca decydują przede wszystkim ludzie je tworzący. Poznaj naszą kadrę trenerską.

IMG_6154

Arkadiusz Guzierowicz​

Z jednej strony Wilk z Wall Street, z drugiej wieczny chłopiec. Dusza towarzystwa o niebanalnym poczuciu humoru. Jego zajęcia to połączenie dyscypliny, świadomości, ogromnej wiedzy, ale i… dobrego stand-up’u! Przygotujcie chusteczki, bo śmiechu, potu i łez (szczęścia) będzie co niemiara. Człowiek orkiestra! Od najmłodszych lat zakochany w świecie tańca, a od ponad dekady trener, specjalizujący się w tańcach standardowych, a on sam dwukrotnie stał na podium Mistrzostw Polski. Spod jego skrzydeł wrosło już wielu finalistów Mistrzostw Polski. Kocha swoją pracę, a na każdego ze swoich kursantów ma indywidualne spojrzenie. Perfekcjonista we wszystkim czego się podejmie. Zapytany, czy jest pracoholikiem - odpowie z dumą: TAK! Kiedy nie tańczy, pochłania go świat finansów i ekonomii. Po godzinach bawi się w programowanie i grafikę.

 • 2008 Wrocław Akademickie Mistrzostwa Polski – VI Miejsce
 • 2006 Gliwice Mistrzostwa Polski w tańcach Standardowych – II Miejsce
 • 2005 Czech Dance Open  Standard – IV Miejsce
 • 2005 IDSF Zabrze Standard – I Miejsce
 • 2004 Karkonosze Open Standard – I Miejsce
 • 2003 German Open Championship Standard – 9 miejsce
 • 2003 Elbląg Mistrzostwa Polski w Tańcach Standardowych – II Miejsce
 • 2002 Szczecin Mistrzostwa Polski w Tańcach Standardowych – V Miejsce
IMG_6162

Katarzyna Florczuk

Wulkan artystycznej energii z błyskotliwym poczuciem humoru! Przygotujcie się drodzy kursanci, bo Katarzyna pobudzi Was lepiej niż jej ukochane poranne espresso doppio! Tworzy na scenie, parkiecie i w NIEszarości dnia codziennego. Świat tańca oczarował ją jako małą dziewczynkę i pozostała w nim do dziś. Lista jej tanecznych sukcesów jest paraliżująco długa, ponieważ Kasia jest kilkukrotną Mistrzynią Polski zarówno w tańcach standardowych jak i kombinacji 10 tańców. Od najmłodszych lat dotykała również innych form wyrazu artystycznego, a scenę ma zapisaną w DNA. Jej ogromną pasją, poza tańcem, jest aktorstwo, któremu oddaje się w całości. Zajęcia z Kasią to nie tylko praca nad własnym ciałem. To również praca nad rozwojem emocjonalnym, każdego z Was.. I uwierzcie… wchodząc do niej na zajęcia, zapomnicie o codzienności, którą zatrzaśniecie za drzwiami sali tanecznej. Polka o włoskim temperamencie i nowojorskim lifestyle’u.:) Także… BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!

 • 23.06.2016r. European Championship
  Professional Standard – Półfinał Mistrzostw Europy
 • 02.10.2013r. International Championships 2013
  Professional Rising Star Ballroom – IV miejsce
 • 27.05.2013r. Blackpool Dance Festival Professional Rising Star Ballroom – III miejsce
 • Marzec 2013r. Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kat. Zawodowcy – I miejsce
 • 22.09.2012r. WDC Professional European 10 Dance Championship Professional 10 Dance -VII miejsce
 • 17 – 18.03.2012r. Mistrzostwa Polski w kat. Zawodowcy 10 TAŃCÓW: I miejsce
 • 12-13 marca 2011 Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kat. Amatorzy – I miejsce
 • 13.03.2010r. Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kat. Amatorzy – II miejsce
 • 12.11.2011r. Mistrzostwa Świata w 10 Tańcach w kat. Amatorzy – Półfinał MŚ
 • 28.08.2010r. Puchar Świata w 10 tańcach w kat. Amatorzy – Półfinał
IMG_6151

Łukasz Słowikowski

Modern Man. Tak można określić naszego Łukasza. Kocha nowinki technologiczne, a jego gustowny styl, wskazuje, że również te modowe. Jak cała nasza ekipa dobry humor zapisany ma w genach, więc przychodząc do niego na zajęcia przygotuj się na znaczny wzrost poziomu endorfin w organizmie! Do największych sukcesów tanecznych Łukasza można zaliczyć finał Mistrzostw Polski w 10 tańcach. Drodzy kursanci szykujcie się na solidną dawkę śmiechu opakowaną w wiedzę na najwyższym poziomie. Kiedy nie jest na sali tanecznej, ubezpiecza nasze społeczeństwo, dlatego zajęcia z nim należą do… NAJBEZPIECZNIEJSZYCH.

2014 Mistrzostwa Polski w klasach – III i II Miejsce 

2015 Mistrzostwa Polski w 10 tańcach – Finał

2017 Mistrzostwa Świata w Tańcu World Artistic Dance Federation

W kategorii Choreographic Dance Show Swing – I Miejsce

IMG_6178

Gabriel Gorczak

Gabriel Gorczak to nasz specjalista od najmłodszych tancerzy, którzy dopiero poznają magiczny taneczny świat. Swoim podopiecznym zapewnia codzienną dawkę humoru i uśmiechu, ale nie zapomina też o swoich nieco starszych tancerzach, którzy pilnie przygotowują się z nim do Pierwszego Tańca. Możecie go spotkać zarówno u nas w All About, ale i również w wielu placówkach w całym Szczecinie i nie tylko 😉 Przygodę z tańcem zaczął już w wieku sześciu lat, a podczas swojej wieloletniej kariery tanecznej wytańczył między innymi vice Mistrzostwo Polski w klasach! Jego pasją oprócz tańca jest świat kawy. W wolnych chwilach możecie go spotkać na spacerze na Jasnych Błoniach z kubkiem dobrej kawy i uśmiechem na twarzy 🙂 Krótko mówiąc Gabriel na pewno zarazi Was dużą ilością energii i kreatywności!

Żaneta Bagińska balet

Żaneta Bagińska - balet

Pozwólcie, że przedstawimy Wam naszą magiczną baletnicę i nieopisaną nauczycielkę, Żanetkę. Dlaczego magiczną? Bo w jakiś sekretny i nawet nam do końca nieznany sposób potrafi przenieść dzieci w bajkowy świat łąbądków i calineczek, a przy tym zainspirować ich wiedzą z najwyższej półki. Lekka jak piórko i w tańcu i w życiu, zawsze uśmiechnięta i pełna dobrej energii. Wrażliwa na piękno i precyzję, z zamiłowaniem do pozytywnej dyscypliny i empatycznego podejścia do ludzi. Ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Baletową im. R. Turczynowicza w Warszawie, studia pedagogiczne na US, a w 2022 rozpocznie kolejne studia na kierunku pedagogika baletu na Uniwersytecie Muzycznym im. F. Chopina w Warszawie. Jak sami widzicie, rozwój do dla niej postawa. A teraz coś dla fanów opery! Żanetkę możecie zobaczyć na scenie szczecińskiej Opery na Zamku i nieskromnie mówiąc ma za sobą niejedną genialną rolę! Poza klasyką uwielbia taniec współczesny, jazz i step. No cóż… Cieszymy się, że od ponad roku dzieli się swoją pasją w All About. Wrażliwa na piękno i precyzję, z zamiłowaniem do pozytywnej dyscypliny i empatycznego podejścia do ludzi.

Laura Bronder zajęcia Jogi w Szczecinie w All About

Laura Bronder

Energia musi płynąć. Żyję według tej zasady. Natura i nasze własne ciało zapewniają wszystko, aby rozpalić nasze źródło potencjału i uzdrowienia. Moją misją jest pomóc innym odzyskać dostęp i połączenie z własnym ciałem w celu rozpoznania wyjątkowości własnej duszy. Jestem dietetyczką i certyfikowaną nauczycielką jogi. Mój sposób pracy opiera się na holistycznym spirytualnym podejściu połączone z wiedzą naukową.

Półkolonia taneczna 2023 Szczecin Jola Woronowska

Jolanta Woronowska

Uśmiechnięta, rozgadana, a czasem zakręcona - tak zdecydowanie można ją określić. Odpowiedzialna nie tylko za pierwsze kroki naszych małych tancerzy-odkrywców, ale również za tych którzy chcą wejść w nowy rozdział w życiu tanecznym krokiem w swoim Pierwszym Tańcu. Dobra dusza wszystkich wyjazdów wakacyjnych dla Waszych pociech. W taneczny świat weszła już w przedszkolu, wygrywając w swojej karierze m.in. Mistrzostwa w Pradze oraz jedną z największych imprez w Polsce - Puchar Mariana Wieczystego! W czasie wolnym dusza towarzystwa, hobbystyczna cukierniczka oraz chemiczny geniusz. Z nią na pewno poczujecie chemię do tańca😉

Kochasz taniec i uwielbiasz uczyć? Muzyka wywołuje u Ciebie dreszcze i masz głowę pełną pomysłów? Bardzo możliwe, że nasze studio to idealne miejsce właśnie dla Ciebie! Napisz do nas. Spotkamy się na kawę i porozmawiamy. Może będzie to początek naszej współpracy, albo wspólnego projektu tanecznego.