Poznaj ludzi tworzących to miejsce

O klimacie miejsca decydują przede wszystkim ludzie je tworzący. Poznaj naszą kadrę trenerską.

Arkadiusz Guzier

Arkadiusz Guzierowicz​

Z jednej strony Wilk z Wall Street, z drugiej wieczny chłopiec. Dusza towarzystwa o niebanalnym poczuciu humoru. Jego zajęcia to połączenie dyscypliny, świadomości, ogromnej wiedzy, ale i… dobrego stand-up’u! Przygotujcie chusteczki, bo śmiechu, potu i łez (szczęścia) będzie co niemiara. Człowiek orkiestra! Od najmłodszych lat zakochany w świecie tańca, a od ponad dekady trener, specjalizujący się w tańcach standardowych, a on sam dwukrotnie stał na podium Mistrzostw Polski. Spod jego skrzydeł wrosło już wielu finalistów Mistrzostw Polski. Kocha swoją pracę, a na każdego ze swoich kursantów ma indywidualne spojrzenie. Perfekcjonista we wszystkim czego się podejmie. Zapytany, czy jest pracoholikiem - odpowie z dumą: TAK! Kiedy nie tańczy, pochłania go świat finansów i ekonomii. Po godzinach bawi się w programowanie i grafikę.

 • 2008 Wrocław Akademickie Mistrzostwa Polski – VI Miejsce
 • 2006 Gliwice Mistrzostwa Polski w tańcach Standardowych – II Miejsce
 • 2005 Czech Dance Open  Standard – IV Miejsce
 • 2005 IDSF Zabrze Standard – I Miejsce
 • 2004 Karkonosze Open Standard – I Miejsce
 • 2003 German Open Championship Standard – 9 miejsce
 • 2003 Elbląg Mistrzostwa Polski w Tańcach Standardowych – II Miejsce
 • 2002 Szczecin Mistrzostwa Polski w Tańcach Standardowych – V Miejsce
Katarzyna Florczuk

Katarzyna Florczuk

Wulkan artystycznej energii z błyskotliwym poczuciem humoru! Przygotujcie się drodzy kursanci, bo Katarzyna pobudzi Was lepiej niż jej ukochane poranne espresso doppio! Tworzy na scenie, parkiecie i w NIEszarości dnia codziennego. Świat tańca oczarował ją jako małą dziewczynkę i pozostała w nim do dziś. Lista jej tanecznych sukcesów jest paraliżująco długa, ponieważ Kasia jest kilkukrotną Mistrzynią Polski zarówno w tańcach standardowych jak i kombinacji 10 tańców. Od najmłodszych lat dotykała również innych form wyrazu artystycznego, a scenę ma zapisaną w DNA. Jej ogromną pasją, poza tańcem, jest aktorstwo, któremu oddaje się w całości. Zajęcia z Kasią to nie tylko praca nad własnym ciałem. To również praca nad rozwojem emocjonalnym, każdego z Was.. I uwierzcie… wchodząc do niej na zajęcia, zapomnicie o codzienności, którą zatrzaśniecie za drzwiami sali tanecznej. Polka o włoskim temperamencie i nowojorskim lifestyle’u.:) Także… BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!

 • 23.06.2016r. European Championship
  Professional Standard – Półfinał Mistrzostw Europy
 • 02.10.2013r. International Championships 2013
  Professional Rising Star Ballroom – IV miejsce
 • 27.05.2013r. Blackpool Dance Festival Professional Rising Star Ballroom – III miejsce
 • Marzec 2013r. Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kat. Zawodowcy – I miejsce
 • 22.09.2012r. WDC Professional European 10 Dance Championship Professional 10 Dance -VII miejsce
 • 17 – 18.03.2012r. Mistrzostwa Polski w kat. Zawodowcy 10 TAŃCÓW: I miejsce
 • 12-13 marca 2011 Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kat. Amatorzy – I miejsce
 • 13.03.2010r. Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kat. Amatorzy – II miejsce
 • 12.11.2011r. Mistrzostwa Świata w 10 Tańcach w kat. Amatorzy – Półfinał MŚ
 • 28.08.2010r. Puchar Świata w 10 tańcach w kat. Amatorzy – Półfinał
Łukasz Słowikowski szkoła tańca All About

Łukasz Słowikowski

Modern Man. Tak można określić naszego Łukasza. Kocha nowinki technologiczne, a jego gustowny styl, wskazuje, że również te modowe. Jak cała nasza ekipa dobry humor zapisany ma w genach, więc przychodząc do niego na zajęcia przygotuj się na znaczny wzrost poziomu endorfin w organizmie! Do największych sukcesów tanecznych Łukasza można zaliczyć finał Mistrzostw Polski w 10 tańcach. Drodzy kursanci szykujcie się na solidną dawkę śmiechu opakowaną w wiedzę na najwyższym poziomie. Kiedy nie jest na sali tanecznej, ubezpiecza nasze społeczeństwo, dlatego zajęcia z nim należą do… NAJBEZPIECZNIEJSZYCH.

2014 Mistrzostwa Polski w klasach – III i II Miejsce 

2015 Mistrzostwa Polski w 10 tańcach – Finał

2017 Mistrzostwa Świata w Tańcu World Artistic Dance Federation

W kategorii Choreographic Dance Show Swing – I Miejsce

Aleksander Bartman Szkoła tańca All About

ALEKSANDER BARTMAN

Przedstawiamy Wam prawdziwego BATMATA ze Szczecina czyli... Aleksander Bartman. Młody, energiczny i oczywiście z poczuciem humoru taneczny superbohater! Na codzień pracuje z dziećmi oraz z Kobietami. Bezpieczeństwo na zajęciach z superbohaterem... GWARANTOWANE! Jaki jest nasz Aleksander? Przede wszystkim bardzo empatyczny, a w pracy ze swoimi kursantami stawia na dobrą komunikację. Doświadczenie na sportowych parkietach tanecznych zdobywał wiele lat, a dziś pragnie dzielić się swoją pasją z innymi. Na codzień sporo programuje, wiec czas spędzony przed komputerem powoduje, że na zajęciach jest totalnym wulkanem energii! Zajęcia z nim to czysta przyjemność!

Gabriel Gorczak instruktor Szkoła tańca All About Szczecin

Gabriel Gorczak

Gabriel Gorczak, czyli powiew młodości w naszym studiu tańca! Jak na najmłodszego członka zespołu przystało Gabryś jest osobą od zadań specjalnych, którego spotkać można zarówno podczas zajęć dziecięcych jak i nieco starszej „młodzieży”. Pierwsze kroki na tanecznym parkiecie stawiał już jako sześciolatek, więc śmiało można stwierdzić, że taniec ma zapisany w genach;) Podczas swojej wieloletniej kariery wytańczył między innymi vice Mistrzostwo Polski w klasach! Interesuje się psychologią i w niedalekiej przyszłości ma w planach zająć się rozpracowywaniem ludzkich umysłów, co w połączeniu z jego wrodzoną empatią sprawia, że dzieci go wręcz uwielbiają. Jednym słowem Gabriel to kolejna cząstka dobrej energii w All About!

Abder&Sandra All About Dance Studio

Abder&Sandra

Duet petarda! Sandra i Abder zadbają o iście kubański klimat naszego studia. Jeżeli zastanawiacie się, czy będzie gorąco to ostrzegamy, że będzie i to do granic możliwości! W tym przypadku nawet klimatyzacja ustawiona na maksa nie ochłodzi atmosfery! Na co dzień urzędują w Maroko, gdzie prowadzą zajęcia z salsy, bachaty, kizomby, reggaeton, afro house i high heels! Są także organizatorami największego festiwalu salsy w Maroko: WE Dance Festival Casablanca! Natomiast najczęściej można ich spotkać na największych kongresach tanecznych w różnych częściach Europy, zarówno w roli uczestników jak i prowadzących. Najważniejsze jednak, nasi drodzy kursanci, że od teraz będziecie mieli możliwość uczestniczenia w ich warsztatach również w ALL ABOUT DANCE STUDIO!

Kochasz taniec i uwielbiasz uczyć? Muzyka wywołuje u Ciebie dreszcze i masz głowę pełną pomysłów? Bardzo możliwe, że nasze studio to idealne miejsce właśnie dla Ciebie! Napisz do nas. Spotkamy się na kawę i porozmawiamy. Może będzie to początek naszej współpracy, albo wspólnego projektu tanecznego.