Poznaj ludzi tworzących to miejsce

O klimacie miejsca decydują przede wszystkim ludzie je tworzący. Poznaj naszą kadrę trenerską.

Arkadiusz Guzier

Arkadiusz Guzierowicz​

Z jednej strony Wilk z Wall Street, z drugiej wieczny chłopiec. Dusza towarzystwa o niebanalnym poczuciu humoru. Jego zajęcia to połączenie dyscypliny, świadomości, ogromnej wiedzy, ale i… dobrego stand-up’u! Przygotujcie chusteczki, bo śmiechu, potu i łez (szczęścia) będzie co niemiara. Człowiek orkiestra! Od najmłodszych lat zakochany w świecie tańca, a od ponad dekady trener, specjalizujący się w tańcach standardowych, a on sam dwukrotnie stał na podium Mistrzostw Polski. Spod jego skrzydeł wrosło już wielu finalistów Mistrzostw Polski. Kocha swoją pracę, a na każdego ze swoich kursantów ma indywidualne spojrzenie. Perfekcjonista we wszystkim czego się podejmie. Zapytany, czy jest pracoholikiem - odpowie z dumą: TAK! Kiedy nie tańczy, pochłania go świat finansów i ekonomii. Po godzinach bawi się w programowanie i grafikę.

Katarzyna Florczuk

Katarzyna Florczuk

Wulkan artystycznej energii z błyskotliwym poczuciem humoru! Przygotujcie się drodzy kursanci, bo Katarzyna pobudzi Was lepiej niż jej ukochane poranne espresso doppio! Tworzy na scenie, parkiecie i w NIEszarości dnia codziennego. Świat tańca oczarował ją jako małą dziewczynkę i pozostała w nim do dziś. Lista jej tanecznych sukcesów jest paraliżująco długa, ponieważ Kasia jest kilkukrotną Mistrzynią Polski zarówno w tańcach standardowych jak i kombinacji 10 tańców. Od najmłodszych lat dotykała również innych form wyrazu artystycznego, a scenę ma zapisaną w DNA. Jej ogromną pasją, poza tańcem, jest aktorstwo, któremu oddaje się w całości. Zajęcia z Kasią to nie tylko praca nad własnym ciałem. To również praca nad rozwojem emocjonalnym, każdego z Was.. I uwierzcie… wchodząc do niej na zajęcia, zapomnicie o codzienności, którą zatrzaśniecie za drzwiami sali tanecznej. Polka o włoskim temperamencie i nowojorskim lifestyle’u.:) Także… BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!

Łukasz Słowikowski szkoła tańca All About

Łukasz Słowikowski

Modern Man. Tak można określić naszego Łukasza. Kocha nowinki technologiczne, a jego gustowny styl, wskazuje, że również te modowe. Jak cała nasza ekipa dobry humor zapisany ma w genach, więc przychodząc do niego na zajęcia przygotuj się na znaczny wzrost poziomu endorfin w organizmie! Do największych sukcesów tanecznych Łukasza można zaliczyć finał Mistrzostw Polski w 10 tańcach. Drodzy kursanci szykujcie się na solidną dawkę śmiechu opakowaną w wiedzę na najwyższym poziomie. Kiedy nie jest na sali tanecznej, ubezpiecza nasze społeczeństwo, dlatego zajęcia z nim należą do… NAJBEZPIECZNIEJSZYCH.

Abder&Sandra All About Dance Studio

Abder&Sandra

Duet petarda! Sandra i Abder zadbają o iście kubański klimat naszego studia. Jeżeli zastanawiacie się, czy będzie gorąco to ostrzegamy, że będzie i to do granic możliwości! W tym przypadku nawet klimatyzacja ustawiona na maksa nie ochłodzi atmosfery! Na co dzień urzędują w Maroko, gdzie prowadzą zajęcia z salsy, bachaty, kizomby, reggaeton, afro house i high heels! Są także organizatorami największego festiwalu salsy w Maroko: WE Dance Festival Casablanca! Natomiast najczęściej można ich spotkać na największych kongresach tanecznych w różnych częściach Europy, zarówno w roli uczestników jak i prowadzących. Najważniejsze jednak, nasi drodzy kursanci, że od teraz będziecie mieli możliwość uczestniczenia w ich warsztatach również w ALL ABOUT DANCE STUDIO!

Gabriel Gorczak instruktor Szkoła tańca All About Szczecin

Gabriel Gorczak

Gabriel Gorczak, czyli powiew młodości w naszym studiu tańca! Jak na najmłodszego członka zespołu przystało Gabryś jest osobą od zadań specjalnych, którego spotkać można zarówno podczas zajęć dziecięcych jak i nieco starszej „młodzieży”. Pierwsze kroki na tanecznym parkiecie stawiał już jako sześciolatek, więc śmiało można stwierdzić, że taniec ma zapisany w genach;) Podczas swojej wieloletniej kariery wytańczył między innymi vice Mistrzostwo Polski w klasach! Interesuje się psychologią i w niedalekiej przyszłości ma w planach zająć się rozpracowywaniem ludzkich umysłów, co w połączeniu z jego wrodzoną empatią sprawia, że dzieci go wręcz uwielbiają. Jednym słowem Gabriel to kolejna cząstka dobrej energii w All About!

Kochasz taniec i uwielbiasz uczyć? Muzyka wywołuje u Ciebie dreszcze i masz głowę pełną pomysłów? Bardzo możliwe, że nasze studio to idealne miejsce właśnie dla Ciebie! Napisz do nas. Spotkamy się na kawę i porozmawiamy. Może będzie to początek naszej współpracy, albo wspólnego projektu tanecznego.