All About Od Teraz Bliżej Was POLICE

All About w policach

Kochani mamy dla Was dobrą informację! Od tego sezonu jesteśmy również w Poliach. 

Nasz plan działania
Start 9 września 2022

PIĄTEK
16:30-17:30 KIDS 5-7

17:30-18:30 KIDS 8-10

Zajęcia od 21 października w związku z remontem MOKu będą przeniesione do tymczasowej siedziby moku w dawnym gimanzjum nr 3, ul. Traugutta 4

Opis zajęć

KIDS 5-7

Uwaga, to nie przelewki! Tu się tańczy:) Będziesz w szoku, jak wiele wiedzy i umiejętności jest w stanie przyswoić Twoje dziecko podczas rocznego kursu. Poza ćwiczeniami mającymi na celu poprawę koordynacji i wytrenowaniu słuchu, dzieci nauczą się wielu choreografii tanecznych, które pobudzą ich kreatywność. Nasze zajęcia tańca towarzyskiego i nowoczesnego to doza różnych tańców, muzyki i układów tanecznych. Dzieci małymi kroczkami podejmą pierwsze próby tańca w parze, czyli niezwykle ważnej umiejętności w późniejszym życiu codziennym.

 

Cena: 90 zł miesiąc zajęć

KIDS 6-10 kontynuacja

Zajęcia dla dzieci kontynuujących swoją przygodę z tańcem bądź chcących zgłębić swoją taneczną widzę w większym stopniu.

 

Cena: 90 zł miesiąc zajęć

Latin Ladies

…czyli Grupa Początkująca

To zajęcia dla tych z Was, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tańcem. A rozpoczną ją w gorących rytmach latynoamerykańskich. 

SALSA / BACHATA / CHA-CHA

Podczas naszego kursu odkryjesz siebie i swoją kobiecość, o której być może w zgiełku codzienności, delikatnie zapomniałaś . . 😉  Każde z zajęć będą niczym wycieczka na Kubę, Dominikanę czy w jakiekolwiek ciepłe i roztańczone miejsce na ziemi.  Zostań królową parkietów i zdobądź świadomość własnego ciała. Zajęcia LATIN LADIES pomogą Ci nabrać pewności siebie i rozwinąć swoją wrażliwość muzyczną i emocjonalną. Czas rozpocząć taneczną przygodę!!! 

Cena: 120 zł miesiąc zajęć

Zapisy:
600 616 310
biuro@allabout-dance.pl