All About Od Teraz Bliżej Was POLICE

All About w policach

Kochani mamy dla Was dobrą informację! Od tego sezonu jesteśmy również w Poliach. Zajęcia będą odbywać się w Miejskim Ośrodku Kultury w sali 125. 

Nasz plan działania

Środa 19:30-20:30 Latin Ladies
Środa 20:30-21:30 Latin Ladies
Piątek 16:30-17:30 KIDS 6-9 lat Zajęcia w Policach zawieszone

Opis zajęć

Latin Ladies

…czyli Grupa Początkująca

To zajęcia dla tych z Was, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tańcem. A rozpoczną ją w gorących rytmach latynoamerykańskich. 

SALSA / BACHATA / CHA-CHA

Podczas naszego kursu odkryjesz siebie i swoją kobiecość, o której być może w zgiełku codzienności, delikatnie zapomniałaś . . 😉  Każde z zajęć będą niczym wycieczka na Kubę, Dominikanę czy w jakiekolwiek ciepłe i roztańczone miejsce na ziemi.  Zostań królową parkietów i zdobądź świadomość własnego ciała. Zajęcia LATIN LADIES pomogą Ci nabrać pewności siebie i rozwinąć swoją wrażliwość muzyczną i emocjonalną. Czas rozpocząć taneczną przygodę!!! 

Nowa grupa Latin Ladies rozpoczynają się 7 października. Zajęcia w każdą środę o godz. 19:30-20:30.

Cena: 100zł miesiąc zajęć

KIDS 6-9

Uwaga, to nie przelewki! Tu się tańczy:) Będziesz w szoku, jak wiele wiedzy i umiejętności jest w stanie przyswoić Twoje dziecko podczas rocznego kursu. Poza ćwiczeniami mającymi na celu poprawę koordynacji i wytrenowaniu słuchu, dzieci nauczą się wielu choreografii tanecznych, które pobudzą ich kreatywność. Nasze zajęcia tańca towarzyskiego i nowoczesnego to doza różnych tańców, muzyki i układów tanecznych. Dzieci małymi kroczkami podejmą pierwsze próby tańca w parze, czyli niezwykle ważnej umiejętności w późniejszym życiu codziennym.

Nowa grupa KIDS 6-9 rozpoczynają się  2 października. Zajęcia w każdy piątek o godz. 16:30 – 17:30.

Cena: 60 zł miesiąc zajęć

Zapisy:
600 616 310
biuro@allabout-dance.pl