Zajęcia taneczne w Przelewicach

Już od października rozpoczynamy kolejny taneczny sezon w Przelewicach. Dużo tańca i jeszcze więcej dobrej zabawy. Zajęcia będą odbywać się w Gminnym Centrum Kultury w każdy czwartek.
Zajęcia taneczne w Przelewicach

Zajęcia taneczne w Przelewicach w czwartki według planu

Zapisy u instruktora Gabriela Gorczaka tel. 512-804-084 mail: gabriel@allabout-dance.pl

Kids 4-5
16:30-17:00

Twoje dziecko uwielbia muzykę, a Ty widzisz w nim małego tancerza? Zastanawiasz się jednak, czy to aby nie za szybko na zapisanie go na naukę tańca? Stanowczo odpowiadamy, że to bardzo odpowiedni moment na wkroczenie Twojego dziecka w magiczny świata tańca. Nasz program nauczania to nie tylko kroki i choreografie, ale przede wszystkim praca nad ciałem, słuchem oraz kreatywnością przyszłego tancerza. Ćwiczenia umuzykalniające pozwolą zbudować u dziecka, ważne na późniejszym etapie nauki, poczucie rytmu, natomiast różnego rodzaju zabawy taneczne pozwolą rozwinąć koordynację ruchową i prawidłową sylwetkę. Pokazy taneczne to natomiast doskonała okazja do budowania śmiałości scenicznej u Waszych pociech. Nie czekaj i zapisz swoje dziecko już dziś!

Kids 6-9
17:00-18:00

Uwaga, to nie przelewki! Tu się tańczy:) Będziesz w szoku, jak wiele wiedzy i umiejętności jest w stanie przyswoić Twoje dziecko podczas rocznego kursu. Poza ćwiczeniami mającymi na celu poprawę koordynacji i wytrenowaniu słuchu, dzieci nauczą się wielu choreografii tanecznych, które pobudzą ich kreatywność. Nasze zajęcia tańca towarzyskiego i nowoczesnego to doza różnych tańców, muzyki i układów tanecznych. Dzieci małymi kroczkami podejmą pierwsze próby tańca w parze, czyli niezwykle ważnej umiejętności w późniejszym życiu codziennym.

Kids 10-14
18:00-19:00

Drodzy rodzice nie przeszkadzać – tu się tańczy:) Nasze najstarsze KIDSY na zajęciach przyswajają naprawdę konkretną dawkę technicznej tanecznej wiedzy. Odkręcone stopy, skoordynowane ciałka no i klasa i styl na parkiecie, czyli przyjemność dla naszych oczu. Dla naszych KIDSÓW jest też to idealny czas na pomyślenie o karierze w tańcu sportowym:)

Zajęcia dla dorosłych

Zapisy u instruktora Gabriela Gorczaka tel. 512-804-084 mail: gabriel@allabout-dance.pl

Latin Ladies
19:00-20:00

…czyli Grupa Początkująca

To zajęcia dla tych z Was, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tańcem. A rozpoczną ją w gorących rytmach latynoamerykańskich. 

SALSA / BACHATA 

Podczas naszego kursu odkryjesz siebie i swoją kobiecość, o której być może w zgiełku codzienności, delikatnie zapomniałaś . . 😉  Każde z zajęć będą niczym wycieczka na Kubę, Dominikanę czy w jakiekolwiek ciepłe i roztańczone miejsce na ziemi.  Zostań królową parkietów i zdobądź świadomość własnego ciała. Zajęcia LATIN LADIES pomogą Ci nabrać pewności siebie i rozwinąć swoją wrażliwość muzyczną i emocjonalną. Czas rozpocząć taneczną przygodę!!! 

Zajęcia dla par 20:00-21:00

…czyli pomysł na wspólne wieczory to idealna propozycja dla osób, które chciałyby spędzić atrakcyjnie czas ze swoją drugą połówką. Na zajęciach poznacie podstawowe kroki zarówno tańców towarzyskich jak i kubańskich, ale przede wszystkim poczujecie przyjemność ze wspólnego tańca na parkiecie. 


Wieczory z Gabrielem to także okazja na znalezienie wspólnej pasji:)

Zajęcia pokazowe już 28 września!

All AboutPrzelewice

Rozpoczynamy kolejny sezon taneczny w Przelewicach

To już kolejny sezon taneczny w Przelewicach. W tym roku szykujemy dla Was również sporo atrakcji i jak zawsze dobrej zabawy! Zapraszamy na zajęcia taneczne z All About!

Zajęcia taneczne w Przelewicach
Zajęcia taneczne w Przelewicach
Zajęcia taneczne w Przelewicach

Zapraszamy również z okolic Przelewic:) Pyrzyce, Barlinek, Choszczno zapraszamy

Drodzy miłośnicy tańca, mieszkańcy Pyrzyc, Barlinka, Choszczna. Wiemy, że najwspanialej byłoby jakbyśmy pojawiali się również w waszych miejscowościach. Niestety nie jesteśmy w stanie być wszędzie, aleeee nic straconego żebyście przyjechali na zajęcia do nas. Będzie nam niezmiernie miło gościć Was w Przelewicach. Do zobaczenia!