Pierwszy taniec weselny Szczecin

Chcielibyście zaskoczyć swoich gości wyjątkowym pierwszym tańcem weselnym? Marzy wam się romantyczna choreografia, która wyrazi głębie Waszych uczuć w tym wyjątkowym dniu? A może drzemie w Was dusza rockendrolowca i zaskoczycie swoich gości zwariowaną choreografią? Z nami Wasz pierwszy taniec stanie się niezapomnianym wspomnieniem, do którego będziecie wracać przez lata. Zapoznaj się z naszą ofertą skierowaną do par szykujących się do ślubu, bądź zabawy weselnej.

Pierwszy taniec weselny - bo w tym wszystkim chodzi o przyjemność

Pierwszy taniec weselny młodej pary to nie obowiązek, a przyjemność. Zajęcia taneczne, podczas których przygotowywać będziecie swój taniec weselny są doskonałą okazją na wspólne spędzenie czasu. Będziecie się świetnie bawić i na chwilę zapomnicie o weselnych przygotowaniach. Najpiękniejsza i najważniejsza w pierwszym tańcu jest Wasza miłość. My dołożymy wszelkich starań w przygotowanie choreografii, aby podkreślić to wszystko, co opisuje Was i Wasze uczucie. Według naszej filozofii taniec jest historią do opowiedzenia. W tym wypadku historią Waszej miłości. Może bardzo romantyczną, może szaloną, a może spokojną, z nutą nonszalancji. Dlatego tak ważna jest dla nas pierwsza rozmowa, dzięki której stworzymy dla Was spersonalizowany i niezapomniany pierwszy taniec. Wasz taniec to ogromny prezent dla Was samych i dla gości weselnych. To moment, na który wszyscy czekają. Razem sprawimy, że będzie to magiczna chwila!

pierwszy taniec weselny Szczecin

A może coś odjechanego?

A może roznosi Was energia i chcecie zszokować swoich gości? Elvis Presley, Michael Jackson, a może choreografia a la Beyonce? Nie boimy się wyzwań. Ten wyjątkowy dzień to przecież Wasz dzień, a nam zależy na tym, abyście po swoim pierwszym tańcu czuli się spełnieni. Kochamy wyzwania, dlatego z przyjemnością wysłuchamy Waszych potrzeb. Umów się na lekcje pierwszego tańca ślubnego, zaskocz swoich gości i poczuj przyjemność z tańca.

Jak to u nas wygląda

telefon ikona

Zadzwoń do nas

Nie czekaj z tym na ostatnią chwilę. W celu uniknięcia stresu najlepiej skontaktuj się z nami co najmniej na 3 miesiące przez ślubem. Zbierzemy niezbędne informacje i przydzielimy instruktora, który skontaktuje się z Wami.

pierwszy taniec weselny szczecin

Nasi instruktorzy skontaktują się z Wami

Podczas rozmowy z instruktorem wybierzecie dogodną dla siebie godzinę lekcji. Porozmawiacie z trenerem o oczekiwaniach względem swojego pierwszego tańca i porozmawiacie o muzyce. W końcu na pierwszą lekcję musicie być już przygotowani do ostrej pracy.

taniec ślubny szczecin lekcja tańca

Czas na lekcje tańca

Czas na prawdziwą magię. Podczas kilku przyjemnych spotkań instruktor pozna Wasze oczekiwania i wprowadzi Was w świat tańca. Zazwyczaj starczą już 5 spotkania z trenerem, żeby stworzyć coś naprawdę fajnego.

pierwszy taniec ślubny szczecin ikona

Stwórz magię na swoim weselu

To już Wasz moment! Obiecujemy, że będziecie przygotowani. Głęboki wdech i czas działać. Wasi goście weselni będą zaskoczeni zaprezentowaną przez Was choreografią. Nikt Wam nie uwierzy, że to raptem kilka lekcji.

Z naszą szkołą tańca Wasz pierwszy taniec będzie czymś wyjątkowym!