To był niezwykle efektywnie wykorzystany czas. Co tu dużo mówić, ferie to idealny okres do zbudowania solidnej bazy do późniejszej pracy w trakcie roku szkolnego. A jako, że nasi tancerze do leniwych nie należą, to uczciwie musimy przyznać, że w All About podłoga mocno się grzała! Grunt to dobry plan, a ten był szczegółowo przemyślany;)

Przygotowanie fizyczne i kondycyjne

To nieodzowna część pracy tancerza. Dobrze przygotowane ciało to podstawa do dalszej pracy nad rozwojem techniki oraz jakości. Jak zawsze obłędne i rozmaite rozgrzewki przygotowała dla naszych tancerzy Pani Kasia Florczuk: stacje, tabaty, interwały. Pomimo, że było potwornie ciężko to nie dało się nudzić:D

Arkadiusz Guzierowicz – część Standardowa

Ta część obozu poprowadzona była przy trenera głównego naszych par Arkadiusza Guzierowicza. To mózg operacyjny całego camp’u. Pan Arek to wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, finalista międzynarodowych turniejów tańca oraz trener wielu finalistów Mistrzostw Polski na przestrzeni wielu lat. Swoją pasją i chęcią zdobywania wiedzy nieustannie dba o rozwój własny, ale przede wszystkim swoich tancerzy, oddając im całe serducho i NIEJEDNOKROTNIE dając im popalić swoim uporem i perfekcjonizmem.

Katarzyna Florczuk – część Standardowa i Latynoamerykańska

Nasza druga trenerka Pani Kasia Florczuk, wielokrotna Mistrzyni Polski zajęła się naszymi tancerzami zarówno w stylu standardowym jak i latynoamerykańskim. Ma do tego doskonałe kwalifikacje, bo ma na swoim koncie wygrane Mistrzostwa Polski w 10-ciu tańcach jak również w stylu Standardowym w kategorii Professional. Przekazała naszym tancerzom ogrom wiedzy, ale i inspiracji „z życia wziętej”, bo ma swoim koncie brązowy medal największego turnieju świecie Blackpool Dance Festival. Dawka wiedzy i motywacji na cały rok!

Sylwia Giętkowska – psycholog sportowy

IDEALNA PARA TANECZNA? My już wiemy, że istnieje! Dziękujemy Pani Sylwii za świetne warsztaty. Pani Sylwia na codzień pracuje ze sportowcami i dba o ich psychiczny i mentalny rozwój. Z naszymi tancerzami rozmawiała o tym jak zbudować silną i efektywną relację w parze, która pomoże im w dążeniu do wspólnego sukcesu.

Radosław Hojsan – część Latynoamerykańska

Latin Boss wjechał na salony! Wielokrotny Vice-Mistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich kategorii zawodowców. Pan Radek przekazał ogrom wiedzy i poprowadził fantastyczne szkolenie dla naszych sportowców. Po tym szkoleniu stało się jasne dlaczego Pan Radek wychował tylu Mistrzów Polski! Precyzyjnie przekazana wiedza jest gwarancją zrozumienia i postępu tancerzy!

Marek Kosaty – część Standardowa

Ballroom Boss w All About, czyli szkolenie z Markiem Kosatym – jak zawsze GENIALNE. Wielokrotny Mistrz Świata oraz zwycięzca największych turniejów tańca takich jak Blackpool Dance Festival wziął na warsztat walca wiedeńskiego, a podczas lekcji indywidualnych z chirurgiczną precyzją dbał o rozwój tańca naszych par.

#szkoła tańca #szczecin #zajęcia taneczne dla dzieci #obóz zimowy #zajęcia sportowe