WOW! Cóż to był za wieczór!

Kochani! Za nami fenomenalna parapetówka w All About! Ten niezapomniany wieczór na długo pozostanie w naszej pamięci, a to przede wszystkim dzięki Wam i Waszej obecności. 

SHOW TIME, ZIMNE OGNIE I FAJERWERKI, DJ, ROZTAŃCZONY PARKIET, SZAMPAN! Tak wiemy, że to brzmi jak udany sylwester, ale to było coś zdecydowanie lepszego! Imprezka w All About i oficjalne otwarcie naszej szkoły tańca!

Emocje powoli opadają, a nas rozpiera pozytywna energia i radość, że wszystko tak świetnie się udało! 

Chcemy Wam podziękować, że byliście z nami podczas tego wieczoru i tak świetnie się bawiliście. Stworzyliśmy miejsce dla Was!!!  Dla każdej osoby, która pragnie się rozwijać tanecznie i spędzać czas w klimatycznym – pełnym pasji miejscu, a co najważniejsze wśród pozytywnie zakręconych ludzi. Jesteście najważniejszą częścią All About. 

Wy oraz Ci z Was, którzy wciąż jeszcze nie poderwali się z wygodnej kanapy. Wierzymy w Was i czekamy z otwartymi drzwiami. Bo przecież, nigdy nie jest za późno na taneczną przygodę!

Otwarcie szkoły tańca może być tylko jedno… ALE… niezapomnianych imprez w All About będzie jeszcze wiele, oj wiele! Dołączcie do naszego teamu i zarażajcie dobrą energią nasze piękne miasto Szczecin!