Tak, tak Kochani! Koniec tego siedzenia w domach, pora zadbać o swoją letnią formę. Już wkrótce ukaże się nasz wakacyjny program taneczny na lipiec, jednak warto już teraz pomyśleć o dostarczeniu swojemu ciału odpowiedniej porcji ruchu. Po przerwie, wracamy ze zdwojoną dawką energii, jak zawsze pełni nowych pomysłów i pozytywnej energii! Co znajdziecie w naszym czerwcowym grafiku?

Zajęcia taneczne dla kobiet

Nasze Ladies w czerwcu działają w „lekkim” przegrupowaniu:D Przygotowaliśmy dla Was drogie panie oddzielny program na czerwcowe popołudnia. Do wyboru dla Was mamy dwa poziomy zaawansowania: „dopiero się rozkręcam” i „trochę już potrafię”, co w połączeniu ze specjalnym programem na ten miesiąc spowoduje, że każda z Was odnajdzie się w nowej rzeczywistości. Sprawdź zajęcia taneczne dla kobiet.

Zajęcia taneczne dla par

Czerwiec dla naszych par to przede wszystkim powrót do naszych niedokończonych kursów i być może „KarnawaLoVe” nie jest już w okresie karnawału, ale będzie tak samo zabawnie i wesoło jak przed przerwą. Nasza najmłodsza grupa – „Wedding dance”, która zaliczyła przed przerwą raptem dwa treningi, już na pierwszych zajęciach pracowała na pełnych obrotach. W końcu do ich wesel dużo czasu już nie zostało:) Sprawdź zajęcia taneczne dla par.

Pierwszy taniec

Tsunami kochani! Nasz telefon pękał w szwach na informację, że wasze wesela jednak się odbędą:D Spokojnie, nie denerwujcie się. Pomożemy Wam w temacie pierwszego tańca i jeżeli myślicie, że macie strasznie mało czasu, a macie więcej niż dwa tygodnie to… i tak macie lepiej niż niektóre z par, które aktualnie szykujemy. Jeżeli jeszcze nie zajęliście się swoim pierwszym tańcem to najlepiej od razu pędźcie do naszej zakładki kontakt i dzwońcie do nas, żeby umówić się na indywidualne spotkania.

Zajęcia taneczne dla dzieci

Czerwiec, dla naszych maluszków to przede wszystkim czas na… solidne wyładowanie energii. Ojjj jak widać po pierwszych zajęciach to dość wiele się jej skumulowało. Dużo zabawy, nowe choreografie i trochę techniki to nasz plan na ten miesiąc. Na naszej sali znajdzie się jeszcze trochę miejsca, dla tych z Was, którzy zdecydują się jeszcze na przywiezienie do nas swoich pociech:)

#szkoła #tańca #szczecin #kobiety #pary #dzieci #taniec towarzyski #salsa #bachata #kizomba