Cieszymy się, że mogliśmy zapewnić dzieciom niezapomniane wakacje podczas naszej półkolonii. Przez cały tydzień mieliśmy okazję podróżować po różnych krajach i odkrywać ich tańce, kulturę oraz obyczaje. Każdego dnia towarzyszył nam inny kraj, a dzieci miały możliwość poznać jego fascynujące tajemnice.

Oprócz tych niezwykłych lekcji tanecznych, zapewniliśmy dzieciom wiele innych atrakcji. Odwiedziliśmy muzeum komunikacji, gdzie dzieci mogły odkrywać historię środków transportu. Zwiedziliśmy również nowo-otwarte muzeum morskie, gdzie dzieci mogły zgłębiać tajniki życia na morzu. Aby ochłodzić się po tańcach, odwiedziliśmy również Kąpielisko Arkonka, gdzie dzieci mogły bawić się i cieszyć wodnymi atrakcjami.

Nie możemy zapomnieć o Panu Gabrysiu i Pani Joli, którzy przygotowali wiele innych atrakcji dla naszych dzieci. Dzieci miały możliwość malowania twarzy, korzystania z kuli mocy, tworzenia origami oraz udziału w licznych grach i zabawach.

Dziękujemy rodzicom za zaufanie i powierzenie nam swoich pociech podczas naszej półkolonii. Widzieliśmy, jak dzieci świetnie się bawiły i rozwijały swoje umiejętności taneczne i kreatywne. Już teraz zapraszamy wszystkich na naszą najbliższą feriadę, która odbędzie się w terminie 22-26 stycznia 2024 roku. Będzie to kolejna okazja do spędzenia wspaniałego czasu w naszej Szkole Tańca „All About”.

Zapraszamy do kontaktu i rejestracji już teraz!