Nowy rok, nowe cele! Pogoda za oknem delikatnie mówiąc, nie rozpieszcza. Jakoś szaro, buro i ponuro, a śniegu jak nie było tak nie ma. No dobrze, przyznać się, kto zamierza zapaść w sen zimowy i obudzić się dopiero w okolicach lata? Mamy dla Was lepsze rozwiązanie – zajęcia taneczne w All About Dance Studio! U nas sezon letni trwa cały rok. Salsowo-bachatowe rytmy rozgrzeją was lepiej niż imbir z miodem. 😉 Szykujemy dla Was naprawdę dużo niespodzianek tej zimy, ale… niech część zostanie tajemnicą;)

Dołącz do naszych nowych grup

Zastanawiasz się czy styczeń/luty to dobry moment, aby do nas dołączyć? Szczerze? To bardzo dobry moment! Nowy rok sprzyja spełnianiu marzeń i samorealizacji. 😁 Tu już nie ma co myśleć, tu trzeba po prostu się zapisać! Jakie zajęcia dla Was przygotowaliśmy?

Latin Ladies

22 Stycznia ruszamy kursem na poziomie początkującym specjalnie dla Was drogie Panie!!! Środy w godzinach 19:30-20:30 zarezerwujcie dla siebie, a my gwarantujemy że środa stanie się Waszym ulubionym dniem tygodnia!

Zajęcia LATIN LADIES to zajęcia dla tych z Was, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tańcem. A rozpoczną ją w gorących rytmach latynoamerykańskich!

SALSA / BACHATA / CHA-CHA / SAMBA / KIZOMBA.

Podczas naszego kursu odkryjcie siebie i swoją kobiecość, o której być może w zgiełku codzienności, delikatnie zapomniałyście. . . Obiecujemy, że każde zajęcia będą niczym wycieczka na Kubę, Dominikanę czy w jakiekolwiek ciepłe i roztańczone miejsce na ziemi.  Na naszych zajęciach zdobędziecie świadomość własnego ciała, nabierzecie pewności siebie oraz rozwiniecie swoją wrażliwość muzyczną i emocjonalną.

KarnawaLoVe

Już 2 lutego ruszamy z kolejnym kursem dla PAR! Czeka Was karnawałowa imprezka? Biletów do Rio brak, a w Was mnóstwo chęci do tanecznej zabawy przy gorących rytmach? Planujecie ślub i chcielibyście „roztańczyć” swoje ciałka zanim rozpoczniecie indywidualne przygotowania do Waszego wyjątkowego PIERWSZEGO TAŃCA WESELNEGO? A może pragniecie podbić parkiet podczas tegorocznych walentynek? Jaki by nie był powód, jedno jest pewne… ŚWIAT TAŃCA WAS WZYWA! Na kursie czeka was …

SALSA / BACHATA / CHA-CHA / ROCK’N’ROLL / WALC / FOXTROT

A do tego choreografia NIESPODZIANKA, która rozkręci każdą imprezkę i sprawi, że staniecie się królami parkietu, a znajomi jeszcze długo po, będą wspominać wasze taneczne podboje.

No to chwytamy za telefon i dzwonimy 🤩