Kochani, wprawdzie lato w pełni i sezon urlopowy trwa, ale… no właśnie… pora pomyśleć o tym co będą robić wasze dzieci i Wy od września. Zapraszamy Was do zapoznania się z naszym nowym grafikiem tanecznym na sezon 2020/2021! Nie ma co czekać, trzeba się po prostu jak najszybciej zapisywać:D Co takiego dla Was przygotowaliśmy?

Zajęcia taneczne dla dzieci

sekcja sportowa tańca towarzyskiego dla dzieci

Najmłodsze pociechy All About, czyli nasze przyszłe taneczne gwiazdy będą miały zajęcia zazwyczaj we wtorki i czwartki. Z naszymi sportowcami będą się widywać niby rzadko, ale tyle często by się nieco zainspirować;) Wasze dzieci i Wy pozacie ich na niejednym pokazie tanecznym. W szczególności nasze starsze KIDSY powinny już obserwować naszych sportowców bo to przecież niedługo ich dalsza część kariery tanecznej:) Drodzy rodzice, wszystkie informacje znajdziecie w zakładce zajęcia dla dzieci. Jeżeli jeszcze Wasze dziecko nas nie poznało, wpadnijcie koniecznie do ALL ABOUT na pierwsze zajęcia pokazowe i poznajcie nas lepiej, albo zadzwońcie by z nami porozmawiać.:)

Zajęcia taneczne dla kobiet

Ohhh drogie Panie… Dla Was powstanie chyba to oddzielny dział All About 😀 Kto by pomyślał, że wspólne trudne chwile tak nas zintegrują. Tak czy inaczej DO ROBOTY KOCHENE, bo nowy sezon nadjeżdża w szybkim tempie:D Ten sezon obfituje w ogrom projektów (również tych odroczonych:D), ale szczegóły w swoim czasie. Nowe Panie, które jeszcze u nas nie tańczyły rezerwują sobie wtorki o godzinie 17:30 na prawdziwą latynoską petardę! Obiecujemy, że zobaczycie co to znaczy przyjemność z tańca:D Wszystkie informacje dla naszych Pań oczywiście w zakładce zajęcia taneczne dla kobiet. Drogie Panie przypominamy, że na każdą z grup obowiązują zapisy!

Zajęcia taneczne dla par

Co tu dużo mówić. Nie było nawet czasu podziękować Wam Kochani za taką frekwencję po tej dziwnej przerwie! Zakończenie naszego Weddingowego kursu było wręcz wyborne (kto by pomyślał, że to właśnie Panie będą tak świętować na zakończeniu kursu;) ). Kochani, dla tych wszystkich z Was, którzy u nas tańczyli przygotowaliśmy niedzielne wieczory:D Aaa dla nowych, jak to u nas bywa najpierw 12 spotkaniowy kursik zapoznawczy, który obowiązkowo zakończymy jakimś fajnym imprezkowym podsumowaniem.

No to co? Pędzimy po telefon i zapisujemy się jak najszybciej! 😀 Od 7 września wracamy na pełnych obrotach z nowymi pomysłami, ale zawsze z tą samą POZYTYWNĄ energią! Do zobaczenia w All About.