Ohhh My Ladies! Tutaj trzeba było po prostu być! Warsztaty w All About to nasza propozycja na wyjątkowo spędzane poranki. Bo kto powiedział, że tańczyć można tylko wieczorem? W końcu to z rana jesteśmy najbardziej wypoczęci i pełni energii do działania:).

Trzy wyjątkowe Ladies sprawiły, że ten poranek był prawdziwie kobiecym czasem… 😉

Po pierwsze Salsation

Początek naszych warsztatów to była prawdziwa bomba energetyczna! Poranek rozpoczęłyśmy od Salsation z Anią Nowak. Nasze Kobiety przekonały się co to znaczy tańczyć non stop. Zwariowana playlista, mnogość choreografii i przede wszystkim masa śmiechu i dobrej zabawy.

Po takich zajęciach włoskie śniadanko wraz z „małą czarną” smakowało naprawdę wybornie.

Teledyskowe szaleństwo

Po „nieco” przeciągniętej przerwie, wkroczyła nasza Kasia z zajęciami Videoclip Dance. Drogie Panie z taką choreografią, a co ważniejsze, w takim wykonaniu, nie pozostaje nam nic innego jak znaleźć Wam agenta gwiazd ;). Coś czujemy, że niejedna gwiazda chciałaby mieć taką oprawę swoich teledysków!

Ostatnia część to czas totalnego wyciszenia. Wspaniała Joanna Staszewska podczas zajęć Yogi wprowadziła nasze Ladies we wspaniały stan wewnętrznej równowagi. Przyznamy, że jeszcze nigdy nie było w All About tak cicho:).

Na koniec naszych warsztatów zrobiło się jednak znowu gorąco, a to za sprawą losowania! Kilka z naszych Pań wygrało tego dnia: bony na darmowy Make Up oraz na zabiegi kosmetyczne w Abacosun. Wszystko nam się „troszkę” przeciągnęło, ale jak jest fajnie, to po co się spieszyć?;)

#Warsztaty dla kobiet #taniec w Szczecinie #Szkoła tańca dla Ciebie