Za nami pierwsze miesiące intensywnych treningów sekcji sportowej. Jak na perełkę naszego Studia Tańca przystało, to właśnie nasze pary sportowe można spotkać najczęściej w All About. W końcu to przyszli Mistrzowie:). I my trenerzy mamy swoje cele!

Jaki mamy plan na naszych tancerzy?

Po pierwsze stworzenie mieszanki wybuchowej! Arkadiusz Guzierowicz, Katarzyna Florczuk, Magdalena Geldener, Michał Bartkiewicz. Cztery różne osobowości, jeden cel – być dla tancerzy i wspierać ich w osiąganiu ich celów. Ta grupa ludzi gwarantuje Wam możliwość rozwoju na iście mistrzowskim poziomie! Doradzimy, nauczymy i podpowiemy co zrobić, żeby wspiąć się na szczyty!

Trening w All About, czy w Royal Dance, przez 6 godzin, czy tydzień przerwy? Indywidualnie, czy grupowo? Na pewno różnie. Każda para jest inna i każda z naszych par potrzebuje innego podejścia w celu osiągnięcia stawianych sobie celów. Przecież dla jednego sukcesem będzie Mistrzostwo Polski, a dla innej osoby własny rozwój.

Arkadiusz Guzierowicz na wesoło

Zdrowa rywalizacja! Wierzymy, że tylko poprzez zdrową rywalizację i stworzenie grupy ludzi wzajemnie się wspierających osiągniemy najwyższe cele. Razem się motywujemy, wspieramy, ale także smucimy po ewentualnych niepowodzeniach. Normalnie-nienoramalni:) Tacy jesteśmy:) Zarażamy pozytywnym nastawieniem!

Współpraca z rodzicami. To my jesteśmy trenerami i to do nas należy ostateczne zdanie, ale to nie oznacza, że słowo rodzica nie ma dla nas znaczenia. To przecież rodzice widzą swoje dzieci przez większość dnia i to chemia trenera z rodzicami jest w stanie zapewnić najlepsze rezultaty. Cenimy sobie, że rodzice w All About tak mocno są zaangażowani!

Ps. Dziękujemy za wszystkie ciasta, gofry, pizze, kontakty i wypite kawy;).

#All #About #Sport #taniec towarzyski #zajęcia dla dzieci # taniec w Szczecinie