FLORA CAMP już 24-26 Maja!

Jest i on! Wymarzony, wyczekany kolejny Flora Camp. Nasz wyjątkowy wyjazd rozwojowy tylko dla Kobiet! I uwaga kochane kobiety … ZAPISY OFICJALNIE RUSZYŁY!

OHH… Ptaszki szeptały, że to będzie wyjątkowa edycja. Tym razem spotkamy się po hasłem FELICITÀ Zakochaj Się W Życiu! To będzie magia w każdej sekundzie…

Spotkamy się w przestrzeni SZCZĘŚCIA i MIŁOŚCI DO ŻYCIA. Każdy dzień będzie wypełniony praktykami rozwoju osobistego i duchowego, dużą dawką tańca, ruchu, medytacji, oddechu i niezapomnianych rozmów do białego rana!  Zanurzysz się w leśnym ECO SPA i jak nigdy wcześniej połączysz się z naturą. Wobrażasz sobie siebie siedzącą w jacuzzi pośród drzew gdzie nad twoją głową latają motyle. Bajka? NIE kochana, tak właśnie wygląda nasza campowa rzeczywistość! 🙂 A serwowane jedzonko podczas campu to MISTRZOSTWO!

FLora camp Pałac Mierzęcin

Ten boski wyjazd to czas tylko dla Ciebie. Czas bycia przy sobie i ze sobą. Czas wsłuchania się w głos serca, czas rozbudzenia Twojej kobiecości i czas porzucenia życiowego balastu. Poczujesz miłość do życia i radość z bycia. Wspomnienia wspólnie spędzonego czasu w kobiecym gronie kobiet otwartych i wpierających siebie nawzajem na długo pozostaną w pamięci. Może zawiążesz relacje na lata. Kto wie jaka magia wydarzy się tym razem. OHH… rozmarzyliśmy się.

Warsztaty dla kobiet w All aBout

Nasz Camp odbywa się w pięknym Dworze Kolesin oddalonym jedynie 2h od Szczecina.

Zapisy ruszyły! I próg cenowy do 11 kwietnia także nie zwlekaj, zapoznaj się z ofertą i zapisz się już dziś.

PEŁNĄ OFERTĘ ZNAJDZIESZ NA STRONIE: floraforwomen.pl

W razie pytań zadzwoń i porozmawiajmy. 512 466 031

PS. Może to będzie początek twojej pięknej podróży! 🙂