Weź udział w transformującym 3-godzinnym warsztacie jogi zaprojektowanym tak, aby wznieść Twoją praktykę na wyższy poziom poprzez eksplorację pozycji Ganda Bherundasana (stanie na brodzie). Warsztat będzie podzielony na trzy części, co zapewni nam kompleksowe podejście do opanowania tej budującej asany.

Poznaj nasz plan warsztatów Jogowych

Yoga Szczecin Laura Bronder warsztaty 20 kwietnia

Część 1: Przygotujemy nasze ciała za pomocą dynamicznej Vinyasy Flow, synchronizując ruch z oddechem, aby rozgrzać i obudzić nasze mięśnie.

Część 2: Zagłębimy się w mechanikę stania na brodzie. Rozpracujemy tę pozycję, za pomocą ćwiczeń i techniki, które pomogą nam zrozumieć i podejść do niej z pewnością siebie.

Część 3: Sprawimy, że ta pozycja stanie się dostępna dla Waszego ciała, po tym jak poprowadzimy was przez proces wejścia w stanie na brodzie, oferując modyfikacje i indywidualne wsparcie, dopasowane do waszych indywidualnych potrzeb.

Co planujemy dla Was w przerwie?

Odpoczniemy i zregenerujemy się podczas krótkiej przerwy między Częścią 1 a Częścią 2, rozkoszując się świeżymi owocami i herbatami ajurwedyjskimi, aby zatroszczyć się o nasze ciała i umysły.

Czego dowiesz się podczas tego Yogowego spotkania

Przez cały warsztat doświadczymy potrójnej korzyści z pozycji Ganda Bherundasana:

1. Wzmocnimy górną część ciała, w tym ramiona, barki i mięśnie brzucha, poprawiając ogólną stabilność i równowagę.

2. Wzmocnimy skupienie i koncentrację, wymagając zaangażowania umysłowego i obecności myśli.

3. Wykorzystamy ożywczą moc praktyki inwersji, poprawiając krążenie, łagodząc stres i zwiększając ogólny poziom energii.

Ten warsztat jest otwarty dla każdego z Was. Może chcecie pogłębić swoją praktykę jogi, czy też wyruszyć w podróż w świat inwersji? Ten warsztat oferuje wsparcie dla wszystkich poziomów zaawansowania. Otrzymacie spersonalizowane uwagi, poprawki i wsparcie prowadzącej, podczas odkrywania sekretów stania na brodzie razem.

Jak wziąć udział w tym spotkaniu na praktyce Yogi?

Kochani!

Warsztaty odbywają się 20 kwietnia (sobota) w godzinach: 10:00-13:30 i obejmują 3- godzinną praktykę oraz wspólne przerwy, podczas których będziecie mogli rozkoszować się owocami i herbatami ajurwedyjskimi.

Cena tego wyjątkowego spotkania to 220 zł

Zapisy na nasz warsztat w sekretariacie All About!

Jeżeli macie jakieś pytania dzwońcie do nas pod 600 616 310.

Miejsce warsztatów: All About, ul. B. Krzywoustego 34

Prowadząca: Laura Bronder. Poznajcie lepiej Laurę wskakując do naszej sekcji Jogowej

Do zobaczenia w ALL ABOUT!