ALL About KIDS camp

27 czerwca - 2 lipca 2022

Kolonie i obozy dla dzieci

Rewolucyjna oferta obozów wakacyjnych dla dzieci!

Kids Camp to nowatorski projekt wakacyjny będący najlepszą odpowiedzią na potrzeby Państwa dzieci w dobie XXI wieku. 

To doskonałe połączenie kreatywnego rozwoju, pogłębiania artystycznych zainteresowań oraz pasji Waszych pociech, a wszystko okraszone dużą dawką świetnej zabawy! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą obozu wakacyjnego, który będzie idealnym wyborem dla każdego młodego poszukiwacza wrażeń. Jednocześnie powierzając nam dziecko, możecie mieć Państwo stuprocentową pewność, że jest ono pod doskonałą  opieką wykwalifikowanej kadry, która posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z najmłodszymi na obozach letnich. 

Trzęsacz obóz wakacyjny

Wyjątkowy obóz taneczno-aktorski dla Twojego dziecka!

Wymarzony obóz wakacyjny dla dziecka? Istnieje! Już w najbliższe wakacje Państwa dziecko ma możliwość skorzystania z wyjątkowej oferty wyjazdu, łączącego REKREACJE, TANIEC oraz elementy AKTORSTWA! Plan obozu jest prosty: Codzienna dawka śmiechu i solidnej zabawy, nieopisana ilość tanecznego warsztatu pod okiem najlepszej kadry instruktorskiej oraz kreatywne zajęcia teatralne, pobudzające wrażliwość sceniczną Państwa pociech. Poza tym przygotowaliśmy wiele atrakcji turystycznych i podróżniczych podczas naszego wspólnego wyjazdu. Plażing smażing też oczywiście ma nadrzędne miejsce w programie obozowym:)

Artystycznym zwieńczeniem naszego wyjazdu będzie taneczno-aktorska mini etiuda filmowa, którą będzie mogła oglądać cała rodzina jeszcze długo po zakończonym obozie. 

Taniec

Podczas obozu realizujemy autorski program nauki tańca dla najmłodszych, który ma na celu pobudzenie wrażliwości muzyczno-tanecznej. Na wyjeździe pojawią się elementy tańca nowoczesnego, baletu oraz tańca towarzyskiego. Wybierając nasz obóz mają Państwo pewność, że Wasze dziecko trafi w ręce najlepszych nauczycieli tańca na Pomorzu Zachodnim. Warsztaty prowadzone są przez Mistrzów oraz Wicemistrzów Polski w tańcu towarzyskim oraz trenerów z wieloletnim doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży. Jednym zdaniem, lepszej kadry nie mogliby Państwo sobie wymarzyć.:) 

Zajęcia Taneczne Trzęsacz

Aktorstwo

Nasz obóz obejmuje również wyjątkowe warsztaty aktorskie, które rozwiną umiejętności sceniczne Państwa dzieci. Nasi obozowicze w gronie swoich rówieśników nauczą się wyrażania emocji, pracy nad głosem oraz dykcją, ale przed wszystkim popracują nad twórczym rozwojem. Obóz może zaszczepić pasję do aktorstwa na dłużej, ale traktowany jako jednorazowy epizod, przyniesie również wiele korzyści, które na pewno zaowocują w przyszłości! 

Na naszych obozowiczów czeka mnóstwo atrakcji poza zajęciami tematycznymi!

Trzęsacz kolejka wąskotorowa 2
Niechorze

Kolejka wąskotorowa zabierze naszych małych podróżników do Niechorza, gdzie spacerkiem będą eksplorować atrakcje takie jak latarnia morska – punkt obowiązkowy na nadmorskiej mapie.

Multimedialne muzemu w Trzęsaczu
Park wieloryba

To tutaj spojrzymy prosto w oczy groźnym rekinom i wielkim wielorybom! Szykujcie się na wielką podwodną wyprawę.

Podróż w czasie

Wow! To jest coś! Nasi mali podróżnicy odkryją nadmorskie miejscowości historyczną kolejką wąskotorową. Dla naszych pociech to jak wyprawa wehikułem czasu:)

Latarnia Niechorze obóz wakacyjny
Multimedialne muzeum

Nasz MUST HAVE!

To będzie istna podróż w czasie połączona z lekcją wyobraźni.

 W niekonwencjonalny sposób poznamy historię regionu. 

Jedyne takie muzeum na Pomorzu Zachodnim! 

A poza tym…

PLAŻING SMAŻING!

GRY I ZABAWAY NA ŚWIEŻYM POWIETRZU!

ROZGRYWKI SPORTOWE NA ORLIKU! 

I wiele wiele więcej ukrytych niespodzianek:) 

Miejsce naszego obozu

Młodzieżowy ośrodek wypoczynkowy w Trzęsaczu to doskonałe warunki do wakacyjnego wypoczynku. Do naszej dyspozycji:

  • pokoje 3-4 osobowe z łazienką  
  • sala do zajęć tanecznych i aktorskich
  • zaplecze sportowo-rekreacyjne przy ośrodku
  • 250 metrów do morza 
  • ośrodek znajduje się na zamkniętym terenie

Wspaniała podróż z All About

Masz pytania odnośnie obozu?

Zapraszamy do kontaktu! 

Arkadiusz Guzierowicz tel. 509 619 609

Jak pojechać na obóz z All About?

  • Zapisy na obóz rozpoczynamy w dniu 1 marca 2022
  • Rezerwacja miejsc na obóz wakacyjny następuje poprzez podpisanie umowy oraz wpłatę zadatku w wysokości 350 zł gotówką w siedzibie ALL ABOUT DANCE STUDIO ul. Bolesława Krzywoustego 34/1-2. Umowa do pobrania.
  • Do dnia 31 maja 2022należy oddać wypełnioną kartę obozową. Karta obozowa do pobrania
  • Pozostałą część opłaty za obóz należy uiścić do dnia 31 maja 2022 na konto BPiT Gryf Tour: 58 1030 0019 0109 8503 0008 9924