TANIEC ONLINE?

WHY NOT?!

Czy zdarzyło się Wam obudzić w poczuciu nieopisanej potrzeby zrobienia czegoś… nietuzinkowego? Czegoś co złamałoby dotychczasowe konwenanse i utarte schematy? Otóż nam się tak przydarzyło i chcemy Was tym zarazić!

Bo kto powiedział, że tańczyć można tylko na sali tanecznej? A czemu by nie spróbować w zaciszu własnego mieszkania, ogródku czy gdziekolwiek poniesie Was wyobraźnia. Przecież dziś nasze mieszkania stały się całym otaczającym nas małym światem 😉 Warto ubogacić ten świat, na przykład wrzucając w swój tygodniowy grafik – zajęcia taneczne online.

Co zyskacie? Ohh! Pytanie Kochani, czego nie zyskacie? 😉

No cóż. Przede wszystkim czeka Was świetna zabawa, której efektami ubocznymi będzie spora dawka hormonów szczęścia, iście ważnych dla naszego ogólnego zdrowia (PSYCHICZNEGO i FIZYCZNEGO oczywiście 😉 ). Podszkolicie swoje umiejętności taneczne lub rozpoczniecie swoją przygodę z najpiękniejszą formą ruchu. To też okazja na „domową randkę” z ukochaną osobą lub tak zwany „wieczór dla siebie” w przypadku zajęć dla kobiet. Dobroczynne efekty tańca można by długo… oj długo wymieniać, ale o tym przy innej okazji;) Tymczasem sami spróbujcie naszego lekarstwa na domową izolację!

Zapraszamy was serdecznie do zapoznania się z nasz ofertą w zakładce: ZAJĘCIA ONLINE. Znajdziecie tam coś dla każdego!

SALSA / BACHATA / FITNESS i inne. A wszystko totalne interaktywnie!

Taneczne i fitnesowe poczynania czas zacząć! 😉

Trzymajcie się w zdrowiu 😉 Ciao!

#zajęcia #taneczne #taniec towarzyski #zajęcia dla dzieci #salsa #bachata