Znamy już kolejne wytyczne związane z odmrażaniem gospodarki. Kolejny etap znoszenia obostrzeń to między innymi dobra informacja dla par szykujących się do ślubu. Co będzie możliwe od 6 czerwca?

Nie ma co ukrywać, że wiele z par młodych w ostatnim czasie żyła w pewnym „zawieszeniu”. Organizować wesele, przekładać, odwołać, zrobić w małym gronie, a może już nie warto?:D Po wczorajszym komunikacie ze strony naszego rządu młodzi wiedzą, że mogą już działać:)

Zgodnie z przekazaną informacją wiadomo, że od 6 czerwca możliwe będzie organizowanie wesel i uroczystości rodzinnych, w gronie do 150 osób.

Co z pierwszym tańcem?

Dla wielu z Was ta informacja to torpeda, no bo przecież czasu niewiele, a wasze przygotowania zostały zatrzymane. Wszystkim młodym parom przypominamy, że w kwestii pierwszego tańca nie musicie się martwić! Nasza ekipa z All About jak zawsze przygotuje z Wami coś wyjątkowego na ten niezapomniany dzień:) Kochani nie ma co czekać! Dzwońcie do naszej szkoły tańca 600 616 310 i umawiajcie się na lekcje pierwszego tańca z naszymi kreatywnymi instruktorami. W naszej sekcji pierwszy taniec weselny dowiesz się więcej o tym jak wygląda współpraca z nami.

Do zobaczenia w szkole tańca All About!

#pierwszy #taniec #weselny #szkoła #tańca #szczecin